Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történik mostanában HErBY-vel?

Mi történik mostanában HErBY-vel?

Figyelt kérdés

Pár hete találtam herby-re.

Teljesen kivan fordulva magából. Állandóan hisztizik, panaszkodik, szidja a nézőiket negatívkodik, mérgelődik stb.

Mostanában csinálja ezeket a őszinte rohamos videókat (ezt döntse el mindenki, hogy igaz-e, vagy nem. Én nem tudom, mert új követője vagyok, vagy voltam.)

Olyan mint ha pánikolna, mintha bajba volna és ingerült. Ha nem változtat tuti leiratkozok róla. Nagy csalódás! Azt hittem jó ember. És aki küldi a pénzt neki az nem veszi észre ezeket? Másik amit nem értek, hogy játssza a Robonhoodot a megmentő jó embert és ha így is van miért kell verni a mellkasát erre minden videóban mert 1-2 hete ezt hallom, és csak 3-4 hete követem.



2021. márc. 20. 09:01
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Az rólad árul el sokat, hogy egy ilyen embert nézel és követsz.
2021. márc. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most írtam le, hogy csalódtam benne. És lefogok iratkozni róla. 1 hónapja találtam rá kb.
2021. márc. 20. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt műveli az emberrel a narkó.
2021. márc. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt nyíltan kijelentette, hogy minden meg van játszva, amit nála látsz. Kamu a tömegiszony, az állandó panaszkodás, a depis fszságok, tehát minden ami dráma.


Szóval mikor azt mondod, hogy "mostanában", akkor halvány fingom sincs, hogy szerinted milyen volt a múltban.

2021. márc. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Lehet ezekkel a videókkal csak a nézettséget akarja felturbózni?

Sok hülye meg beeszi a szövegét és küld pénzt. Ez lenne a célja ezekkel?

2021. márc. 20. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!