Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a legegyszerűbb módja a...

Mi a legegyszerűbb módja a meghívóserzésnek egy amerikai/nemzetközi zárt torrentoldalhoz?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom a legnépszerűbb zárt külföldi oldalak a TorrentLeech és a BroadcasTheNet.


Ha van fiókod ezek közül valamelyikhez, vagy bármilyen más zárt külföldi torrentoldalhoz, azt hogy szerezted?

(Nincs egy külföldi barátom se.)


Milyen amerikai/nemzetközi meghívó-adok-veszek oldalak vannak?



2021. márc. 21. 03:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Anno a megalakuláskor csatlakoztam ilyenekhez, akkor még nyitott regisztráció volt.
2021. márc. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Meghívócsere jöhet még szóba, ha van olyan felmutatható hozzáférésed, amivel te is bejuttatsz mást egy hasonló szintű oldalra.


Mondjuk egy scene oldalra nem sok értelme van bejutni, hacsak nem exkluzív tartalma meg kiemelten a seedaránya a nem hype tartalmaknál is. A szcéna tartja el szinte az összes letöltőt és adja a kínálat döntő többségét, így a tartalmuk a vegyes és publikus oldalakra is ki fog kerülni automatikusan. Ha nem a releaser által közvetlenül, akkor valaki továbbterjeszti pár órán belül (sőt ezek általában automatizálva vannak, a tartalom fent van egy seedszerveren, a botok pedig feltöltik a torrentet a trackerekre).

2021. márc. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Torrentleechen szokott lenni free reg.

De amúgy igen, meghívócserélgetős oldalakon kell szerezni, bár az sem veszélytelen:)

2021. márc. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#3 "Torrentleechen szokott lenni free reg."


Tényleg szokott lenni, vagy csak egyszer volt, amikor megalapították?


Mikor van ilyen alkalom?

Milyen gyakran?

2021. márc. 21. 17:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Tényleg szokott, tavaly nyáron volt, én akkor jutottam be, most a Covid miatt is volt egyszer nem olyan rég:D


Bár én személy szerint nem igazán szeretem, mert nehéz arányt tartani, az IPtorrents meg Torrenday oldalakat (kb. ugyanaz az anyag van a kettőn, azt hiszem testvéroldalak) jobban szeretem:)

2021. márc. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5 És honnan tudhatom, hogy éppen van-e ilyen alkalom, vagy, hogy mikor lesz ilyen alkalom?


Te honnan tudtad?


Az az egyetlen megoldás, hogy megnézem minden hónapban/hétet az oldalt?

Ha igen, akkor azt fogom tenni.

2021. márc. 21. 20:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha felkeresed az oldalt,jobb oldalon van egy kis ablak, Kft írja ki, ha tudsz szabadon regisztrálni adott meghívó kóddal:)

Meg vannak torrentes oldalak, ahol kiírják, hogy mikor hol van free reg.

Sajnos nézegetni kell:/


Én pont nyáron tudtam meg, hogy van ez az oldal, és oldalt láttam, hogy xy meghívókódot használva tudok regisztrálni:)

2021. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
2021. ápr. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!