Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gyors vezeték nélküli internet...

Gyors vezeték nélküli internet szolgáltatást szeretnék otthonra. Picit tanácstalan vagyok. Ki milyet használ? (Vélemények is érdekelnének)

Figyelt kérdés
2021. márc. 23. 08:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem ipari jellegűen gyors netre gondolsz, csak hétköznapi használatnál ne kelljen 5 órát várni egy oldal betöltésére, akkor csak legyen rendes internet előfizetésed, meg bármi wifi router, amit nem 1000 évvel ezelőtt gyártottak. Ha rendesen be van állítva, lesz ott sebesség.


Természetesen számít az is, milyen eszközzel használod, egy lassú gép, és főleg egy lassú telefon mindent lassan fog betölteni akkor is, ha a világ leggyorsabb kapcsolatára van kötve. Kell ehhez processzor, memória is.

2021. márc. 23. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp 5 GHz-es legyen a router és a kliens is. Az gyorsabb, de a lefedettség kisebb.
2021. márc. 23. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

2+

Az új szabvány szerint wifi6-nak hívják. Ez alá ne menj!

2021. márc. 23. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 mondj egy olyan okostelefont a megfizethető kategóriában (nem több százezerért) ami tudja és ma kapható, vagy az elkövetkező 3 hónapon belül piacra dobják. Azok még az 5G-t se tudják ami régebbi szabvány, nem hogy wifi6.
2021. márc. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4.

Ha az 5GHz-s wifire gondolsz, akkor van két XPériám is ami tudja.

Xperia XA2 - 43kHUF. Nem is tudom hogy mikori darab...

[link]

2021. márc. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az 5G mobilhálózatra gondoltam. Az 5 GHz wifi pár éve már alap. A wifi6 viszont nem.
2021. márc. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!