Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Számlázhat ki plusz egy...

Gabesz9997 kérdése:

Számlázhat ki plusz egy weblap ha nem tudja megoldani annyiból a kalkulált árból a szállítást?

Figyelt kérdés

A jövőben rendelni szeretnék egy weblapról egy elülső lökhárítót. A fizetésnél megjelenik a lökhárító ára + 100€ kalkulált szállítási költség. Ha 100€-ból mégse tudja megoldani a szállítást akkor kérhet tőlem pluszt, hogy fizessem ki hogy kiszállítsák vagy 100€ kért akkor oldják meg 100€-ból?


Meg ami inkább fontosabb erre van e valami törvény stb amivel ha mégis kérne akkor fixxen tudjam azt bizonyítani, hogy így járt akkor oldja meg annyiból.


700€ + 100€ szállítás (ha nem 700€ lenne a termék nem izélnék még +50-100€ ha tényleg kérnék de így már sajnálok többet adni érte)



2021. márc. 23. 11:43
 1/8 anonim ***** válasza:
A megrendelés véglegesítése előtt közölnie kell a pontos összeget.
2021. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ahh most nézem szépen elrejtették alul:

"For deliveries of large items to foreign countries, additional fees can apply."


Szóval ezzel lényegében hiába 100€ a szállítás amit írtak ha több kell akkor beszívtam :/

2021. márc. 23. 11:50
 3/8 anonim ***** válasza:
Tedd kosárba, add meg a címed, véglegesítés előtt ki kell írnia a pontos összeget.
2021. márc. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Beraktam. Ki is írta, hogy 699€ + 100€ szállítást csak, hogy legalul ott van ez a szöveg: "For deliveries of large items to foreign countries, additional fees can apply."

Nagy méretű tárgyak külföldre való szállítására, plusz költségek tevődhetnek.


És ez most nagyon elbizonytalanított :/

2021. márc. 23. 11:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Mivel szeretnél fizetni? PayPallal például a fizetés PayPallal gombra kattintás után mégegyszer kiírja az összeget amit levonna a fiókodból/kártyádról és ott még meg lehet szakítani a fizetést.
2021. márc. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
PayPallal fizetek majd. De végül megoldom azzal, hogy a saját helyükre kérem aztán felbérlek egy futár céget hozza el és akkor ott fixen nincs meglepetés
2021. márc. 23. 12:23
 7/8 anonim ***** válasza:
De megírtam PayPallal hogy lehet! Minek akkor futár cég? A PayPal kiírja az összeget!!!
2021. márc. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azért mert írta a weblap, hogy nagyobb mérető terméknél + költség is merülhet fel. Szóval hiába 100€ a szállítás ők még rakhatnak rá pluszt azon felül, hogy megkapjam. Nekem az a lényeg, hogy ezt tényleg megtehetik-e vagy ha 100€ kalkulált nekik a gép akkor oldják meg 100€ ból
2021. márc. 23. 13:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!