Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki feltöltögeti a képem a...

Valaki feltöltögeti a képem a puruttya.hu/ ra mit lehet tenni, az admin emailját nem találtam, fel lehet valahol jelenteni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit csinálni. Ne írj neki emailt, mert akkor újra te leszel a középpontban. Hagyd rá, pár nap alatt úgyis elfelejtik.
2010. aug. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
már július óta fent van, de nekem most szólt egy ismim, és nagyon zavar, meg a komik is...:'( most töröltem le a képeimet minden közösségi oldalról
2010. aug. 19. 17:48
 3/7 anonim ***** válasza:
viselkedj úgy hogy ne legyen okuk felrakni.... = normálisan.
2010. aug. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Figyelj nekem van egy barátnőm akit szintén felraktak és jöttek a kommentek, hogy zacskót húznának a fejére és dugnák. Az életben meg 10/10-es csaj és nem is öltözik ribancosan. Sokszor tényleg felraknak olyat ami nem illik oda.
2010. aug. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ENgem akkor is zavar kistesómat elmebetegnek titulálták el, pedig csak bolondozik a kép kedvéért. Nemtoom mért kell ezt csinálni:S
2010. aug. 19. 18:11
 6/7 anonim ***** válasza:
Igyekezz ne feltölteni képet, mert aztán másra is felhasználhatják, nemcsak ilyen oldalakra feltöltögetni.
2010. aug. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ezentúl nem is fogok egy deka képet felrakni... nem tudom ki lehetett mivel vipen csak az ismerősök láthatják a képeimet, szóval valaki tőlük... azért nem hittem volna, pedig nem vagyok rosszba én senkivel:S
2010. aug. 19. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!