Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mikor a youtubera kattintottam...

Mikor a youtubera kattintottam be adott egy youtubegoogle adat choki beállítási lehetőséget amiben ki be lehetett kapcsolni hogy miképp jöjjenek be a keresések oldalak hirdetések random vagy célzott módon személyre szabva azt hogy kell be hozni?

Figyelt kérdés
Egy szoftvert is be adott amit le lehet tölteni és valami google analitiy ami meg akadályozza a követést vagy valami hasonló. Csak véletlen ki nyomtam az oldalt. 5 dologba lehetett dönteni hogy ki vagy be kapcsolom e.
2021. márc. 24. 19:46
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem tom az nektek is be jött magától?
2021. márc. 24. 19:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ez borzalmas
2021. márc. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sütiket töröld.
2021. márc. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kettes, nem borzalmas, ez a jövő felhasználója :)
2021. márc. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Há nem vicc nem rég is be adott egy ilyen kérdőív szerűséget hogy mi a legnagyobb problémája a youtube? 5féléből lehetett választani egyet. Kb 3at be jelöltem volna! De aztán olyan hót hülyeségre kattintottam hogy most meg még szarabb mint volt! xD


Hogy kell azt tudatosan be hozni hogy ki lehessen próbálgatni hogy melyik mit eredményez?

2021. márc. 26. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
sehogy
2021. márc. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hogy hogy miért?
2021. márc. 26. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!