Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aliexpress- en ha van szállítá...

Aliexpress- en ha van szállítási költség akkor azt a vásárolt termékel együtt vonják le ?

Figyelt kérdés

Mivel ha free shipping van akkor nem kell fizetni semmit csak a Terméket

De így ha valami nem ingyen ki szállítású termék akkor azt hogy vonják le? vagy azt egybe vonják le a kártyárol és olyan mintha egy adott termék teljes összege lenne ingyenes kiszállításal? Aki tud kérem segítsen mivel jár ha kell szállítást is fizetni?!



2021. márc. 24. 23:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem is értem a problémát...

A világon minden számlázás így működik:

2021. márc. 25. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Folyt... (Rossz gombot nyomtam)


Az áruk összege

- kedvezmények (kupon, akció, stb. )

+ egyéb költségek (szállítási díj, új divat M.o.-n az "Utánvét kezelés költsége, stb. )

===

VÉGÖSSZEG


Ezt kell kifizetned.


A magyar ÁFA, és VÁM költségről (ha felmerül) kapsz egy emailt, adatlapot kell kitölteni - visszaküldeni. Ezt a költséget az utánvéthez hasonlóan, átvételkor fizeted ki.

2021. márc. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen. Nem hallottam még olyan boltról, legyen az külföldi vagy magyar, ahol külön vonnák ezt le. Sőt, áfa és vám fizetésekor is egyben fizeted meg, vagyis nem csak a termékre, de szállításra is fizetsz Áfát.
2021. márc. 25. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!