Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek az kicsit cikibb...

Szerintetek az kicsit cikibb és megalázóbb, ha egy Facebook csoportból tiltanak ki, mint ha csak egy sima random ember tiltana le?

Figyelt kérdés
2021. márc. 25. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Az attól függ, hogy pontosan miért tiltottak ki onnan.

Mert nem ez a ciki, hanem esetenként a csoportban való viselkedés.

2021. márc. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Engem még szerencsére csoportból nem tiltottak ki és nem is tudom, hogy az milyen.


Egy kérdés, ha egy csoportból tiltanak ki, csak az az adminisztrátor oldhatja fel a tiltást, amelyik kitiltott, vagy tökmindegy, csak adminisztrátor legyen?


Mert azt tudom, hogy egy csoportnak több adminisztrátora is lehet, nem csak 1.

2021. márc. 25. 20:15
 3/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik adminisztrátor feloldhatja a tiltást.
2021. márc. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. 🙂
2021. márc. 25. 22:28
 5/9 A kérdező kommentje:
De gondolom csoportban a tagokról nem hiszem, hogy leveszik a tiltást, mert gondolom a csoportból csak is kizárólag okkal szoktak tiltani.
2021. márc. 25. 23:06
 6/9 anonim ***** válasza:

Nos.

Engem tiltottak már ki csoportból, mert likeoltam egy bejegyzést, ami az adminnak nem tetszett. Hát nem volt ciki, ha ilyenek, ilyenek. Nekem jobb nélkülük.

2021. márc. 26. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, de van olyan, amikor pl. Az áldozat nem is tudja a tiltása okát, mert igazából a tiltásra még csak indokot se kell adni.
2021. márc. 26. 17:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha tettem valami és azért tiltatnak, van gerincem vállalom.

Ha azért tiltanak, amit nem tettem, nem akarok velük egy közösségben lenni. Van nekem jobb dolgom.

2021. márc. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem egy oldal tiltott le minden különösebb ok nélkül. Admin függő minden, vannak nagy parasztok és jó fejek is.
2021. márc. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!