Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Néha miért mutat elérhetőnek...

Néha miért mutat elérhetőnek a Messenger, amikor a mobilnet/wifi is ki van kapcsolva?

Figyelt kérdés
Más eszközről nem használom.
2021. márc. 28. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért fontos számodra? (csak érdekel)
2021. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert emiatt haragudtak meg rám. Írt nekem mert elérhetőnek jelzett, holott dolgoztam, olyankor nem használom a telefont. Most azt hiszi direkt nem írtam neki vissza.
2021. márc. 28. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:

Jaaaa, mond meg neki, hogy nem a message-eren lógsz naphosszat. Probléma letudva. Van, hogy rámírnak 3-5en és nap végén írok vissza, vagy másnap.

Ha valaki tényleg nagyon akar valamit, hívjon fel telefonon. Pont.


Messager, meg alias SMS. Akkor nézem meg, mikor én akarom. :)

Tudod: Én döntöm el mikor válaszolok és nem a Messager irányít engem. :P

2021. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mert mindig is összevissza jelezte.


Aki egy ilyen miatt haragudni képes, és jobban bízik egy szétcseszett bughalmaznak, mint a barátjának, azt inkább hanyagolnám...

2021. márc. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezért kapcsoltam ki az elérhető állapotot. Múltkor emiatt vertek meg. Mert nem válaszoltam.
2021. márc. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!