Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Spotify-n nocopyright-ok/cop...

A Spotify-n nocopyright-ok/copyrightfree-k a zenék?

Figyelt kérdés
Azt tudom hogy vannak külön ilyenek, de amihez nincs külön odaírva, az jogvédett? Még nem vagyok előfizető, de tervezek premium lenni. Ez milyen előnyökkel jár?

2021. márc. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
nem
2021. márc. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Prémiummal is csak a hallgatásra szerzel jogot (+ offline is hallgathatod letöltés után), de tovább nem terjesztheted a zenéket, ugyanúgy jogvédett marad.
2021. márc. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elkezdtem streamelni twitch-en, és közben szeretek zenét hallgatni úgy hogy a nézők is hallják. Eddig youtube-on hallgattam nocopyright zenéket, de van köztük sok olyan ami nem tetszik. Az aki a saját kedvenc zenéit hallgatja, hogy oldja meg hogy ne legyen copyright?
2021. márc. 29. 22:59
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A weboldal zenéjét addig a pontig használhatod szerzői jogok megsértése nélkül amíg feltünteted a leírásban vagy jól látható helyen a weblap címét és/vagy a YT csatorna linkjét [link]
2021. márc. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!