Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apukám laptopján nem lehet...

LevaLevikee kérdése:

Apukám laptopján nem lehet letölteni semmit se a google-ből, miért van ez?

Figyelt kérdés
Valamit próbálok letölteni, bármit, mondjuk képet, torrentet, stb... Nem lehet semmit se mert mindegyiknél ilyen hálózati hibát ír, de nem tudom, hogy miért írja ezt? Valakinek valami ötlete van esetleg?

2021. márc. 31. 17:00
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
mielőtt gallyra vágod apu gépét, inkább kérdezd meg őt ;)
2021. márc. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy céges gép?
2021. márc. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Nem céges gép. 2. Névtelenül, de nagy pofád van :). Lehetséges amúgy valami jó ötlet is.
2021. márc. 31. 21:16
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

A googlebol nem töltesz le semmit sem. ...


Esetleg az a gond, hogy a Chrome böngészővel nem tudsz letölteni semmit? Próbáltad másik böngészővel?


A jó ötlet még mindig az volna, apukádat megkérdezed, ahogy az egyes írta.

2021. ápr. 1. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Esetleg szerinted, nem azért tettem fel ide a kérdésemet, mert apum kérte, hogy nézzek utána? Erre nem lehetett volna gondolni hamarabb, mint hogy diplomásnak lenni?? Egyébként a másik böngésző azért nem jó, mert a googlehöz van hozzá szokva és a beállításai meg a könyvjelzők, meg sok helyre be van jelentkezve és már próbált másikat is. Látom majd valami normális embert kellene megkérdeznem nem olyanokat mint az 1-es és a 4-es. :)
2021. ápr. 1. 16:37
 6/7 anonim ***** válasza:
71%

Na, akkor Te buta ovis pocs.


A hibaleirásod egy fos.

Googlebol nem tudsz letölteni. Chrome? Melyik verzió? Extensionok és pluginek nélkül próbáltad?

A másik böngészöt azért irtam, hogy lehessen tudni, hogy böngészőspecifikus hiba van-e. Nem irtad, hogy ott jó-e, csak hogy próbálta.

Honnan és mit akarsz letöltelteni? Chromeal nem tudsz torrentezni.

Nem irtad, hogy apukád kért meg rá, azt irtad, hogy apud gépével nem tudsz te letölteni.

Esetleg egy képernyőfotót csinálhatnál a hibáról, hogy lehessen látni, hogy mit ir ki, meg hova.

Túzfal, virusirtó?

Egyébként meg vidd be szervizbe.

Csá

2021. ápr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem tudom, hogy sírjak vagy nevessek, amikor valaki ilyen paraszt nagyszájú módon kezd el pofázni azoknak, akik segíteni próbálnak neki.


Kiírtál egy összeszedetlen kérdést néhány információval, és még neked áll feljebb hogy csak találgatni tudtak az eddigi válaszadók, majd a 3. kommentedben le "De nagy pofád van"-ozol valakit. Miért, te nem vagy névtelen?


Sehol nem írtad le, hogy apud kérte, honnan a retekből kéne tudnia a #4-nek?


Menj el szépen a szervízbe akkor, hátha elkérnek tőled 15.000 Ft-ot egy 5 perc alatt megoldható hibáért mert neked pofázni kellett. Vagy kérezd meg a normális embereket. Egyáltalán miért nem ezzel kezdted? Minek írtad ki ide a kérdést?


Elnézést kérek attól, akit esetleg megsértettem ezzel (A kérdezőt leszámítva...), vagy hogy offolok, de nagyon idegesítő a sokadig ilyen kérdést látni.


Szép napot.

2021. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!