Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok YouTube-ra...

Miért nem tudok YouTube-ra videót feltölteni?

Figyelt kérdés

Feltöltötte, de a feldolgozás 1 napja 0%-n van.

15 percnél hosszabb videó, de az azonosítást végig csináltam, elvileg tudok feltölteni 15 percenkél hosszabbat is.

De megpróbaltam, hogy levagtam az utolsó 2 percet, így 14:59 lett, azt feldolgozta 95%-ig ott áll 1 napja.

Adobe premier pro által mentettem ki direkt YouTube 720p formátumban. H.264 minden az ajánlott leírás alapján beállítva. 150 MB Mp4 videóról beszélünk.

Gondolom ezt már nem fogják feldolgozni 1 nap után? 8 éve töltöttem fel utoljára videót, akkor simán ment.

Köszönöm a segítséget.



2021. ápr. 2. 10:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Torold ki es toltsd fel ujra
2021. ápr. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már megtörtént.

Már 2 napja csak töltögetekminden féle formátumba, de nem megy.

Már van 4 youtube csatornám, kimentettem 25 fél módszerrel, neten néztem milyen beállításokkal szokták... van ami eljutott 95%-ig és ott beragadt 1,5 napja.

Tippem sincs már, miért nem megy fel.

Viszont az első 7 percet kimentettem próbaként, az simán felment.

Próbáltam a gépen talált oktatóvideót feltölteni, 17 perc simán felment, mondjuk az 50 Mb gagyi formátumban. De akkor is felment, nincs az, hogy 15 perc feletti videót nem tudok feltölteni.

Amit feltöltök az 150 Mb, de már más formátumban lett 500 Mb is, ott jutott el 95%-g és akadt meg.

Már 26-szor átolvastam a YouTube ajánlott formátum bellításait, azzal sem sikerül.

Meg nem hiszem, hogy a kimentéssel lenne gond, mert ugyanúgy mentettem ki mint azt a 7 percet.

Most leszedtem egy video konvertáló programot, ami YouTube kompatibilis módra alakítja, most épp azt töltöm fel, de sok reményt már nem fűzök a dologhoz.

Semmi hibaüzenet, semmi... csak feldolgozás alatt vagy 0%-on már lassan két napja vagy 95 %-n.

2021. ápr. 3. 14:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Elmegy egy barathoz, nala b ejelentkezel a yt-ra es onnan toltsd fel. Ha onnan se megy, akkor a szerkesztett videoid hibasak, seultek

Ha pedig megy, akkor az op.renszered, bongeszod hibasan mukodik

2021. ápr. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippet.

Végül sikerült, konvertáló programmal átkonvertáltam "Youtube" kompatibilissá és felment. Nem tudom mit ronthattam el.

Pedig már más videósok által beállított rendereléssel próbálkoztam. Premier Proban ugyanoda kattintottam, ahova ők...és nem.

Plusz a 7 perces miért ment fel akkor?

Na mindegy.

2021. ápr. 4. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!