Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Microsoft Outlook beállítás/át...

Microsoft Outlook beállítás/átirányítás?

Figyelt kérdés
Van egy régi PC(office 2000es verzióval)és azt szeretném megcsinálni hogy az erre a gépre beérkező levelek egy új,másik gépen jelenjenek meg.Azt szeretném kérdezni hogy ehhez milyen beállításokat kell végrehajtani?Ha lehet részletesen magyarázzátok el,mert eléggé laikus vagy a levelezőprogramok világában.
2010. aug. 20. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Tehát most a leveleid az outlookba mennek, de azt akarod, hogy egy másik gépre menjenek az outlookba?
2010. aug. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,mert a régi gép már nem fogjuk használni,csak az újat
2010. aug. 20. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor parancsolj, a régi outlook-ot töröld le, vagy csak a fiókot, de ha beállítasz újat elvileg oda mennek már, nem a régibe. De azért töröld le.

Szal link:

[link]

2010. aug. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és miket,hogyan kell beállítani az új gépen?Nem lehet esetleg valahogy kiexportálni az összes beállítást,gondolok itt SMTP,POP3stb,mert nem nagyon tudom hogy ezek mit jelentenek
2010. aug. 20. 13:56
 5/5 anonim ***** válasza:
A régi fiókodban a felhasználónál nézd meg, hogy mik a beállítások. Exportálni nem tom, hogy lehet-e, mert én Thunderbird-et használok régen használtam Outlookot.
2010. aug. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!