Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wish-en érdemes szakács...

Wish-en érdemes szakács késeket venni? Találtam egy pár japán szettet és igen kedvező az áruk. Valaki vett már hasonló terméket?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 5. 20:10
 1/6 anonim válasza:
83%
Wishen semmit sem erdemes venni mert az valoszinuleg torott, serult, kopott stb. vagy mas jon helyette. Kb 1 a 10-hez hogy azt kapod tenylegesen amit rendelsz.
2021. ápr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolod, hogy megveszel kedvező áron egy kést Kínából úgy, hogy csak egy képet látsz róla, azzal jobban jársz, mintha itthon bemennél egy boltba, megnéznéd a választékot és kiválasztanád, ami neked megfelel?

Ha úgy gondolod, akkor vedd meg. Én nem vennék (már csak azért sem, mert biztosan nem japán, hanem kínai a szett), de nem is én akarok venni, ez csak az én véleményem.

2021. ápr. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Wishen minden olcsó, de legtöbb esetben gagyi, bóvli vagy tényleg nem is azt kapod amit rendelsz. Ha nagyon olcsó, akkor már gyanús, egy normális japán kés 30e ft, elhiszed, h wishen ugyan ezt 2e Ft-ért odaadják neked? :D
2021. ápr. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Wish messzire kerülendő.

Rosszabb mint a kínai piac a Kőbányain

2021. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg mindig wishen rendelni akarnak?

Kibas.zott nagy atveres az egesz. Akcioknal is.

2021. ápr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
ha van feleslegesen kidobandó pénzed akkor rendelj.
2021. ápr. 6. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!