Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Youtube nem jeleníti meg a...

A Youtube nem jeleníti meg a megjegyzéseket. Hogyan oldjam meg?

Figyelt kérdés
Egy videó alatt sem találok megjegyzéseket, én sem tudok megjegyzést írni, az egész hely ahol eddig a megjegyzések voltak megjelenítve üres. Eléggé tanácstalan vagyok, mert mikor rákerestem a problémára csak azt találtam, hogy van akinek nem tölt be és csak egy betöltő karikát lát, de nálam még egy betöltő karika sincs, ami jelezné, hogy valami próbál betöltődni az egész csak úgy eltűnt. Hogyan tudnám visszakapcsolni a megjegyzéseket?

2021. ápr. 6. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Kíváncsi lennék, hogy miből gondolod, hogy hatalmadban áll bármit is befolyásolni ezen.
2021. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tehát nincs rá semmilyen megoldás, igaz?
2021. ápr. 6. 21:34
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
Nincs..
2021. ápr. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
18%
Szerintem egy Ccleaneres takarítás meg fogja oldani a problémát. A böngészőt zárd be a tisztítás idejére.
2021. ápr. 6. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! Megoldódott!
2021. ápr. 6. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

Nincsnek csak simán elrejtve amit ki kell nyitni?

Elvileg ez Youtube újdonság!

2021. ápr. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1db videó alatt? Ugye ezt a feltöltő határozza meg, hogy lehet-e kommentelni. Ritkán, de előfordul hogy le van tiltva úgyhogy senki sem tud hozzászólni.
2021. ápr. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!