Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől ilyen lassú a Flipes netem?

Mitől ilyen lassú a Flipes netem?

Figyelt kérdés

Mostanában durván lassú a wifin a net. Tegnap már a korábbi 30-40 Mbit helyett 5-10 Mbitet mértem. Kábelen is lemértem, ott simán hozza a 150/50-et, de Wifivel kritikán aluli (már 1-5 méterre is). Sajnos a technikus sem tudott mivel segíteni, csak annyival, hogy kössem rá a Huaweire (aminek 2,4 GHz-es a wifije) a sokkal jobb TP-Link routeremet, ami 5 GHz-es, 2 antennás. Ezt meg is tettem (2 eszköz összekötése LAN portokon, 2. routeren DHCP kikapcs, 1. routeren Wifi kikapcs), de a sebesség ugyan olyan, de most már legalább a kertben is van netem. Diginél ilyen sosem volt, ott mindig maxon ment a sebesség.


Hogy lehetne növelni a Wifi sebességét?



#internet #wifi #digijobbvolt
2021. ápr. 8. 14:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerős, csak ennyit kell tenni:

-Router kikapcs

-5 perc várás (10 másodperccel is működik)

-Router bekapcs


Ha tudod hogy hol kell a routeren belül beállítani, hogy mikor kapcsoljon be és ki, ezt érdemes az internetezési szokáshoz igazítani hogy mindennap kapcsoljon ki 5 percre és utána kapcsoljon be

Sokkal jobb lesz az internet utána

A sebesség attól is függ, hogy hányan vannak rajta, éppen töltenek-e le és ha igen milyen programmal és hányan teszik meg ezt, ugyanakkor függ attól is, hogy milyen Wifi chip van a laptopban

2021. ápr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!