Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért más ember válaszolt...

Miért más ember válaszolt nekem Facebookon, nem a tulajdonos?

Figyelt kérdés

F. Bálint Facebook oldalán most hozzászóltam egy 2018-as fotóhoz, amin többen rajta vannak, köztük F. Bálint és H. Zoltán. Hogy lehet az, hogy H. Zoltán tett ki felfele mutató hüvelykujjat a hozzászólásom mellé? Hogy lépett be Bálint oldalára?

Közösen használják a Facebook oldalt, tudják egymás jelszavát? Vagy Bálintnak nincs számítógépe (50 éves kisvárosi ember) és Zoltánnál (30 éves) szokott számítógépezni?

Munkakapcsolatban vannak ketten együtt és még sokan mások és Bálint Facebook oldala nagyrészt munkája során készült fotókból áll. Ez is egy olyan fotó volt.



#Facebook #Hozzaszólas
2021. ápr. 16. 14:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Bálint esküvőkön dolgozik és esküvői képeket tesz ki túlnyomórészt. Az menyasszony, vőlegény is szoktak felfele álló hüvelykujjat kitenni egy-egy foto melletti hozzászóláshoz Bálint oldalán. Mindenki a saját esküvői fotóihoz persze. Megadta nekik a jelszavát?
2021. ápr. 16. 14:46
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárki tudja like-olni a hozzászólásod, akár hogyha velem megosztanád a posztod, akkor én is. Ezek nyilvános dolgok, így bárki, aki arra jár, tud neked visszajelezni. Nincs itt semmilyen jelszómegosztás. Te is tudod más hozzászólását tetszikelni, hogyha úgy tartja kedved.
2021. ápr. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg Zoltán kapott értesítést arról, hogy hozzászóltál a Bálint oldalán lévő képhez, és a saját profiljáról, Zoltán belikeolta, vagy válaszolt a hozzászólásodra.

2021. ápr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ja, ertem.


Csak furcsa, hogy Zoltan pont arra jart, eleg gyorsan, miutan en hozzaszoltam. Mert regi kep, 2018-as, Balint oldalan ezt sok mas kep koveti.


Akkor ezek szerint veletlen volt...

2021. ápr. 16. 15:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Most olvasom a 3-ast, koszi neked is!
2021. ápr. 16. 15:03
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy Zoltán is meg van jelölve Bálint fényképén/posztján és így esélyes, hogy amint te hozzászólást írtál Bálint posztjához, így gyorsan Zoltán értesítést kapott róla és mivel facebookon éppen aktív volt, ennek következtében tudott felfele mutató hüvelykujjat azaz lájkot küldeni a hozzászólásodra.
2021. ápr. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kosz!
2021. ápr. 24. 03:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!