Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren hogyan működik ez...

Messengeren hogyan működik ez a funkció?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy van egy beszélgetés amit szeretnék figyelmen kívül hagyni. Jól tudom hogy akkor a kéretlen mappába mennek majd az üzenetek? Ha ír nekem az illető, akkor gondolom kézbesítést mutat majd nála, de az én elérhetőségemet is látja, szóval hogy mikor voltam aktív, vagy azt már nem?

Előre is köszönöm a válaszokat és a segítséget :)



2021. ápr. 16. 18:42
 1/4 A kérdező kommentje:
annyi, hogy ismerősök nem vagyunk, csak messengeren vettük fel a kapcsolatot
2021. ápr. 16. 18:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Látni fogja az elérhető állapotodat.


De! Ha nem vagytok facebook ismerősök, hanem csak messengeren vettétek fel egymást, azt vissza is lehet vonni ám.


Van a messengerben ugye az, hogy chatek és emberek, ahol zöld számmal jelzi, hogy mennyien elérhetőek. Abba bele kell menni, hogy emberek és ott találsz majd egy telefonkönyvet, amiben ott van az emberek neve mellett az "i" jelzés, ott azt nyomd meg a neve mellett, annak aki csak messengeren lett felvéve és nyomj rá arra, hogy kapcsolat törlése, azaz kontakt eltávolítása.

2021. ápr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ezt ő látni fogja? ha a kapcsolatot törlöm?
2021. ápr. 16. 18:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogja látni, sőt semmi értesítést nem fog róla kapni, csak többé nem fogja neki jelezni a messenger, ha elérhető vagy és voltál és ha majd megint írni fog neked TE újból a facebook engedélykérésekben fogod megkapni az üzenetét, mintha egyáltalán el se fogadtad volna az engedélykérését.
2021. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!