Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki rendelt már Wish-ről:...

Aki rendelt már Wish-ről: történt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Múlt hétvégén leadtam egy rendelést, majd 4 napra rá jött egy utalás a számlámra, visszatérítették a rendelésem teljes összegét postköltségestől. Indoklás nem jött sem emailben, sem a wishes fiókomra. Egyből mentem az ügyfélszolgálathoz, de ott csak hozzám vágtak egy rakat automatikus üzenetet arról, hogy ők kérvényezték a visszatérítést, és ha nem érkezik meg x napon belül, vegyem fel velük újra a kapcsolatot. Lehetőségem nem volt megkérdezni, hogy mégis mi ez.

Mi történhetett?



2021. ápr. 18. 19:44
 1/8 lali51 ***** válasza:
81%
Örülj neki hogy nem valami szemetet küldtek,jól jártál.
2021. ápr. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

[link]



Igazából az eleje a lényeg, ami leírja a lényegét az oldalnak...

2021. ápr. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Wish egy szar, nem hiszem el, hogy valaki bedől még vennek a szarnak
2021. ápr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Minden megérkezett eddig a wishről amit rendeltem, ha bármi problémám volt egyből intézkedett az ügyfélszolgálat, most sem arra voltam kíváncsi, hogy szerintetek milyen szar.

Köszi a semmit.

2021. ápr. 19. 08:51
 5/8 A kérdező kommentje:
Telefont meg eszem ágában sem volt onnan venni anúgy sem, meg is érdemli ako onnan vesz ilyesmit.
2021. ápr. 19. 09:22
 6/8 anonim ***** válasza:
62%
Gratulálok a szövegértéshez.... Értelmezni kellett volna amit írok, nem a telefonon volt a hangsuly hanem a cikk első oldalán ami a wish " üzletpolitikájáról " szól, akkor még a kérdésedre is választ kaptál volna... :D
2021. ápr. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Semmi választ nem kaptam a kérdésemre a drágalátos cikkedből.
2021. ápr. 19. 20:38
 8/8 anonim ***** válasza:
27%

Segítek jó:


Oké, elmész fizetni, mi ezt konzekvensen egy egyszer használatos virtuális kártyával tettük meg, le is vonják szépen a zsetont, azonnal jön a visszaigazolás, már örvendezel, hogy szereztél 150+75 forintért (a 75 HUF a szállítási költség) egy videokamerát (megtörtént), vagy egy okosórát, aztán másnap kukorékol a Wish, hogy jaj, nagyon sajnáljuk, de mégsem tudjuk teljesíteni a rendelést. Visszautaljuk, vagy kéred a manit Wish cash nevű egységben (amit megint levásárolhatsz). Persze, hogy a mani az napokkal később jön vissza a számládra, de tény, hogy visszajön. Én mondjuk kitartó csávó vagyok, szóval nagyjából 50 rendelésemből jelen állás szerint olyan 7-8 tétel teljesül, ebben 6D headset, mindent tudó okosóra, hangfal és egyéb ostobaságok is vannak, ezekről is lehet majd adott esetben írni, de a telefonnál nem bíztuk a véletlenre, a Hauwei Mate 40 összesen 17 lepedőnkbe került. Ha azt mondom, hogy minden fillért megért (mert hát egy hónap alatt meg is érkezett), akkor azt csak azért mondom, mert iszonyú sokat röhögtem, s ebből a felhőtlen kéjhömpölyből próbálok most átadni valamit a következő oldalakon.

2021. ápr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!