Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookról mennyire egyszerű...

Facebookról mennyire egyszerű valakit felfüggeszteni? Mennyire egyszerű visszaszerezni a profilt?

Figyelt kérdés

Elég szövevényes történet, nem is a facebookon kezdődött. Egy adás-vétel oldalon beleakadtam egy elég bunkó eladóba. A történetet megírtam egy facebook csoportban is, illetve az oldal adminjait is kérdeztem, hogy mit lehet ebben a szituációban tenni (másik terméket küldött, illetve más probléma is volt előtte).

Az oldal reakciója az volt, hogy felfüggesztette az eladó profilját, az eladó mindennek elhordott, nem akar tovább üzletelni velem (miközben nála van az a termék, amit megvettem).

Eszembe jutott, hogy mi van, ha azzal vág vissza, hogy jelent facebookon. Miután van egy bejegyzés róla egy csoportban, ahol eladókról lehet infót írni, lehet, hogy valaki megmutatta neki (így tudja, hogy melyik a facebook profilom). Írt valamit egy bejegyzésről, de, hogy most arra gondolt, hogy írtam az oldal adminjának vagy a facebook bejegyzésre nem tudom.

Szóval most félek, hogy elvesztem a facebook profilom. Ez egy legalább 10 éves profil, sok-sok régi iskolás, egyetemi, hobbi csoportokkal. Elég nagy veszteség lenne, ha újra kellene építenem a profilom.

Könnyen tudna engem inaktiválni facen?

Ha ez megtörténne oda a profilom, vagy lehet a facebookkal beszélni, hogy nem volt jogos?


2021. ápr. 20. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem hajlandó cserélni a terméked rendesre akkor a vásárló megtévesztése és jelented.
2021. ápr. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plusz vannak olyan oldalak ahol ilyen eladókat tiltanak. Nem véletlen.
2021. ápr. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a gond, hogy elvileg tiltották vagy tiltani fogják. Emiatt nem akar tovább tárgyalni velem. Szóval lehet, hogy úgy tiltja az oldal, hogy a problémám nem lesz megoldva. És félek, hogy bosszút akar majd állni :/ profilt a profilért
2021. ápr. 20. 08:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem. De ha ettől tartasz ird fel a lenyeges adatokat, csoportok neveit stb. Ismerosok. Fotokat meg mentsd le.


Az árúval kapcsolatba meg talán tudod jelenteni. Nem tudom biztosra

2021. ápr. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!