Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Elromlott a számítógépem, így...

Elromlott a számítógépem, így az internetet nem tudom használni. Lemondani nem tudom mert hűségnyilatkozat van rajta. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon drága lenne kifizetni.Egy új laptop árának a fele.De új gépre pénzem nincs.Még másfél év van rajta hűségnyilatkozat!Most kkor fizessem a semmit.

Ja és mielőtt valaki okosat akarna írni, ez nem az én gépem amiről írok!


2010. aug. 22. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
"Elromlott a számítógépem". Nekem meg a kávéfőzőm. Mégis konkrétan mi a baja?
2010. aug. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Csináltasd meg ! Vidd el egy szakszervizbe! Erre nem gondoltál?
2010. aug. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam hogy olyanok írnak, akik csak nagyot akarnak írni!Sokba kerül megcsináltatni.Már saját eszemtől is eszembe jutott hogy szerelőhöz kell vinni:Ő mondta kb 100e ft lenne!De nem azt kérdeztem mi baja lehet.

Kérem csak az válaszoljon aki tud segíteni!

2010. aug. 22. 16:53
 4/5 anonim válasza:
Én tudnék segíteni, ha leírnád, mi a baja. Bekapcsol egyátalán, vagy ha bekapcsol, akkor mit ír ki? Vagy ha nagyon nem értesz az ilyenekhez, vidd vissza a szervizbe, és kérdezd meg mi a baja.
2010. aug. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudjuk mi a baja, csak sokba kerül megcsináltatni.Mindegy hagyjuk!
2010. aug. 23. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!