Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem pufferel, tölt be a...

Miért nem pufferel, tölt be a videó youtube, videa stb. videómegosztó oldalakon?

Figyelt kérdés

Eddig nem volt vele gond szinte soha.

Most meg a youtube-on is tölt egy darabig, de egy bizonyos résznél megáll a pufferelés és kész, vége...

Semmit nem lehet vele kezdeni. Kb. 4-5 napja ez van.

Ugyanez van a többi videómegosztó portálon is.

Mi lehet a baj ? (ja és a net UPC.)


2010. aug. 22. 13:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Illetve megpróbáltam opera, firefox és internet explorer böngészőkkel is, de ugyanaz a tapasztalatom sajnos.
2010. aug. 22. 13:15
 2/7 anonim ***** válasza:

Van elég szabad hely a C: meghajtón az ideiglenes fájloknak?

Ha van megpróbálkozhatsz a Flash Player újratelepítésével, és CCleaner futtatásával.

2010. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Lehet a szolgáltatód szarakszik
2010. aug. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
9%

Nem a gépeddel van gond!

Szerintem a youtube-en karbantartást végeznek!

2011. máj. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Itt egyik kerdes se valaszolta meg a problemat. En is erre keresek megoldast, de nem talaltam meg sehol. A youtube mostanaban nem tolti be teljesen a videokat, akar var az ember, akar nem. A rovideket igen, de a teljes filmeket vagy kicsit hosszabbakat nem. Eg kis ideig tolt, aztan leall es csak akkor tolt tovabb, ha megy kozben a video. Nem tudom miert van, de semmi koze a meghajtohoz es a flash playerhez. Kiprobaltam a gepemen az uj flash playerrel firefoxon, exploreren es chrome-on, nem ment. Kiprobaltam egy masik gepen regebbi flash playerrel, ugy se volt jo egyik kliensen sem. Halkan jegyzem meg, mindket gepen boven volt szabad hely a meghajtokon.
2012. jún. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja es a kerdezot annyival megnyugtatnam, hogy a UPC-nek semmi koze hozza. Nekem Angliaban sem jo. Probaltam Virgin mediaval, Three mobil nettel es BT-vel, de mindegyiknel ugyan olyan sz@r. Szerintem a google-youtube ujitott be valami baromsagot, aminek a felhasznalok isszak meg a levet. Ill. azok a felhasznalok akiknek nem csucsszuper 5milliard megas a nete.
2012. jún. 25. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Relax fiúk, lányok.. Nem a géppel, sem a kapcsolattal van a hiba. Csökkentve lett a videók pufferelési sebessége mivel otthonról kell tanulnotok, így az iskolai feladatokra van beállítva az internet. Amit mobil verzióban is tapasztalhattok. Ha lemegy az ideje a COVID-nak, vissza fogják állítani! Addig is 😷 fel!!✋
2020. júl. 6. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!