Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek gáz ha valaki...

Szerintetek gáz ha valaki kiteszi Facebook/Insta storyba egy ételről készült képet?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy pl egy étteremben rendelt jól kinéző ételt kirakok storyba..
2021. ápr. 24. 21:50
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Maga a Facebook egy nagy gáz, de komolyan!
2021. ápr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Mindenki arra használja amire akarja, és azt oszt meg amit akar.

Ha neki az jól esik hogy meg tudja osztani mással akkor miért ne?

De akár népszerűsítés is lehet a cél.

2021. ápr. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Ha ő maga főzte, akkor nincs vele baj.
2021. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
41%

Hát attól függ..

..hogy evés előtt, vagy valamikor utána csinálta róla a fotót.

2021. ápr. 25. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Néha szeretem, mert ötletet adhat.
2021. ápr. 25. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem abszolút gáz.


Ez ugyanis azt jelzi, hogy éppen a világon semmi mondanivalód nincs, de a "közléskényszernek" nem tudsz ellenállni. Az adott pillanatban bármit fotózva, ami eléd kerül kb. ennyi információ értéke van. Az ilyen ismerőseim posztjait időnként mindig szüneteltetem, amíg nem látom, hogy tényleg akar mondani valamit (kajafotók, idézetek, oszd tovább stb.).


Neked a kaja megrendelésén, megevésén és kifizetésén más feladatod nincsen, ha népszerűsíteni kell, hidd el az adott étterem sokkal profibb képeket tud egy fotóssal csináltatni, ráadásul ez a promó a kaja árában nincs is benne, de ha szeretsz dolgoknak ingyen reklámot csinálni, akkor hajrá.


Ha egy étteremben látott kaja inspirál, és megcsinálod otthon és jó lett, szép lett, és erre büszke vagy, akkor az már más, ott már el tudom azt is képzelni, hogy az éttermi fotóval együtt a saját produktumodat is kirakod. Na, ez már így szól valamiről úgy gondolom.

2021. ápr. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!