Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám az instagramon...

Hosszúhajú kérdése:

Hogyan tudnám az instagramon lenullázni a követéseimet?

Figyelt kérdés
rengeteg embert bekövettem. egyenként leadni, az hatalmas meló és szinte lehetetlen, mert aki engem követ, azt nem akarom leadni. hogyan tudnám lenullázni, hogy csak azokat kövessem akik engem is követnek? bármi ötlet érdekel, amit mondtok, mert ott tartok, hogy már senkit sem tudok felvenni, csak akkor ha egyenként leadogatom, de előtte ellenőrzöm, hogy az illető viszontkövet-e - hihetetlen meló, halálomig csinálhatnám.. :D

2021. ápr. 25. 04:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor csináld halálodig... nem.kell leadni a követést sem. Elég csak leiratkozni
2021. ápr. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
leiratkozni, leadni. nem ugyanaz?
2021. ápr. 25. 17:36
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs más megoldás.

Amúgy én azt csinálnám, hogy kikövetek mindenkit, majd rámennék azokra, akik követnek és ott nyomnám végig a követés gombot.

2021. ápr. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 - hát igen, ez lesz. csak most épp azt se engedi a gép hogy letegyek embereket. kiírja hogy probléma lépett fel, próbáljam meg később. napok óta csesztetem, talán most nem békén kéne hagyni és utána próbálni. ???
2021. ápr. 26. 20:21
 5/13 anonim válasza:
100%
Van egy ilyen alkalmazás, ami segítségével látod, hogy ki nem követ akit te követsz. Tudomásom szerint ott sem tudod lenullázni, de legalább egyben látod az egészet, és nem kell válogatni. Jelenleg nincs nálam a telefonom és fejből nem tudom az alkalmazás nevét, holnap megírom. Egyébként valami ilyesmi hogy followers,unfollowers.
2021. ápr. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5- wooooooow!!! dejó! én laptopról használom ( nincs okostelómon net ) onnan is lehet használni? de az se baj, ha nem, ha lesz netem okostelómon megcsinálom - sokkal egyszerűbb! köszönöm!
2021. ápr. 29. 00:36
 7/13 anonim válasza:
100%

Azt nem tudom, én telefonról használom.

A neve followers-unfollowers, az ikonja egy fehér emberfigura, mögötte sárga háttér. Egyébként most megnéztem és ötösével is kilehet embereket követni ezzel az alkalmazással, szóval tényleg megéri.

2021. ápr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ezt le kell tölteni? pénzért? mert szuper amit írsz, kell ez az alkalmazás!
2021. ápr. 29. 17:02
 9/13 anonim válasza:
100%
ingyen le lehet tölteni play áruházban vagy appstoreban.
2021. ápr. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!!!! amint lesz net az okosomon - töltöm! :)
2021. ápr. 29. 21:11
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!