Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudok bejegyzéseket...

Nem tudok bejegyzéseket közzétenni, sem hozzászólni egy általam kezelt Facebook-os oldalon. Miért lehet ez és meddig tart ez az állapot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Egyik nap csak azon kaptam magam, hogy a Facebook nem enged sem bejegyzést közzétenni, sem hozzászólni egy általam kezelt oldalon (maga az oldal azonban ugyanúgy él tovább, s a privát üzenetek is működnek). Minderről semmilyen értesítést nem kaptam, valamint úgy vélem, semmi olyat nem posztoltam, mely sértő volna (lelki dolgokról szóló posztokról van szó). Valaki mégis jelenthetett és a rendszer valamiért mégis aggályosnak vélte az oldalam? Vagy miért lehet kapni ilyen jellegű tiltást? S meddig tart egy ilyen tiltás? Hogyan lehet egyáltalán védekezni a jövőben a hasonlók ellen? Köszönöm előre is a választ, válaszokat!

2021. ápr. 26. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt, írja neked a facebook, hogy "Usher request limit reached". Azaz, hogy elérte a felhasználói kérés korlátját?
2021. ápr. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1-es vagyok


Mert ha azt írja, amit az előbb írtam, de azonbelül a facebook és a messenger rendesen mükszik akkor megnyugodhatsz, senki nem jelentett senkit, csak a facebook frissítés, variálások alatt áll. Ilyenkor ez rengeteg felhasználónak beszokott zavarni.


Globális leállás volt. 99% hogy azért, mert b@sztatták... Ami működik azt ne javítsd meg! De nem bírják megállni, hogy ne nyúljanak hozzá. A múltkori messenger lehalás is azért volt, mert b@sztatták, kivették a mobilos felületről, erre lehalt az egész. Ezért nem kéne hozzányúlni a jól működő dolgokhoz.

2021. ápr. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, nem kaptam semmiféle értesítést.


Azzal viszont én is egyetértek, hogy volt egy alapvetően, kis hibákkal, de jól működő rendszer, amit tavaly nagyon elcsesztek, azon keresztül, hogy valami újat akartak csinálni... Sajnos a facebook használatában nagyon sok hibát tapasztalok folyamatosan azóta, hogy új külsőt kapott, s tényleg azt érzem én is, hogy volt egy jó rendszer, amit tulajdonképpen csak elcsesztek azzal, hogy újat akartak csinálni...


Tehát lehetséges, hogy a mostani problémám is csak egy ilyen hiba, de azért mégiscsak gondolok arra is, hogy valaki "jóakaróm" jelenthetett, és ezért kaptam ezt. Persze a posztjaim, ahogy írtam is tegnap, lelki dolgokról szólnak, tehát szerintem egyáltalán nem sértőek vagy aggályosak, dehát ki tudja, ez a rendszer min akad éppen fenn...


Mindenesetre nagyon bosszantó, hogy mindenféle értesítés és látszólagos indok nélkül ezt tegyék valakivel és a munkájával...

2021. ápr. 27. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!