Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Létezik olyan sorozatok...

Létezik olyan sorozatok letöltésénél, hogy amikor egyetlen epizódot töltök le, mégis legalább azonos tartalmú 15 winRAR archívum kerül a letöltésre?

Figyelt kérdés

Ugyanazzal a tartalommal rendelkeznek ezek a tömörített mappák is,azaz:legalább 15-ször tölti le a gép ugyanazt,holott egyszer klikkeltem rá az epizód darabjaira ("darabonként" kellett letölteni,és minden darabnak meg kell lennie ahhoz,hogy a teljes epizódot meg lehessen nézni)

Kérdés:Megtartsam ezeket a felesleges darabokat,vagy kuka?


2008. dec. 6. 08:41
 1/9 anonim válasza:
azért van RAR-ba csomagolva, mert ezeket szét lehet darabolni csomagolás során, esetleg még jelszóval is ellátni. Nyilván neked is azért van 15 darab fájlod, mert szét van darabolva, de ha belenézel, akkor csak az első fájlban látsz tartalmat, a többi üres. Ilyenkor winRAR-al, vagy Total Commanderrel tömörítsd ki azt, ami az első fájlban van, ezzel összeegyesíted, és ha kitömörítetted, akkor a RAR fájlokat akár már törölheted is.
2008. dec. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindben ugyanaz a tartalom volt,vagyis 15-ször töltötte le ugyanazt,megnyitottam legalább 10-et,de már nem volt türelmem a többihez,de valószínűleg azokban is ugyanaz volt (nem voltak üresek).

Mappába rendeztem őket,mert volt még egy csomó felesleg dolog,ami gondolom a letöltéshez tartozik,meg akarom nyitni a winRAR-okat,erre némelyiknél azt írja,hogy sérült fájl,másoknál azt,hogy nincs mit kibontani.Ezt már végképp nem értem.Sérültek volna a mappába rendezés miatt?

2008. dec. 6. 09:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Most az történt, hogy nem olvastad el a válaszoló válaszát. A rar tud darabolni, és ezt alkalmazni is szokták, bár már nem tudom mi a francnak, elavult technológia, minden normális böngésző tud már folytatni letöltést. Szóval ha mindegyik rar kell a nézéshez, akkor szerinted ugyanaz van bennük? Logikai érzéked sincs, látom.
2008. dec. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Most jövök a falvédőről,azt se tudom,hol kell a gépet bekapcsolni..Nem írtam véletlenül,hogy mindben ugyanaz van?Mellesleg volt a kommentem végén egy kérdés,amire várom a választ ha lehet,lehetőleg nem a Te stílusodban és nem tőled!Már rég túl vagyok azon,hogy mindben ugyanaz van,ha elolvasod a kérdésemet,rájössz!

Logika!

2008. dec. 6. 09:51
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja,és a gépem is elég régivágású,képzeld,nem halad a korral!!
2008. dec. 6. 09:52
 6/9 anonim ***** válasza:

Namost egyszerű eldönteni: egy film általában 700mb, ha mind a 15 rar-t kitömöríted, és 15*700mb-t foglal, azaz több, mint 10 gigát, akkor 15ször van meg ugyanaz a film. De ebben az esetben megkérdem, honnan töltesz, hogy 10 gigát észrevételnül lehúztál?

Ha ktiömöríted, és nem kapsz 10 gigát, akkor meg egy film feldarabolva, ahogy az előzők írták.


Az eredeti kérdésre válaszolva: lehet, hogy 15ször tölti le a gép ugyanazt a filmet, de ez vagy programhiba, vagy félrekattintottál(sokat frissítettél rosszkor), vagy egy vírus próbálja a gépedet is felhasznáva kinyírni a szervert, leterhelni a szolgáltatód stb.

2008. dec. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy 400MB méretű videót Rar-ral becsomagolnak 15MB-s darabokra, akkor 26db 15MB-s darabban lesz ugyanaz a rész, pl "Gilmore.Girls.S01E01.avi". De csak az egyik 15MB-s darab nem lesz elég a teljes filmhez, kell mind a 26db 15MB-s rész, plusz a kisebb 27. darabka. Ha külön a .rar fájlokba belenézel, mindegyikben ugyanaz a rész lesz, ugyanis fel van darabolva. Olyan, mintha kétperces darabokban töltenéd le, és a végén összerakod. A két perc nélkül semmi értelme sincs az egésznek. Nem lehet kihagyni egyetlen részt sem.
2008. dec. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Köszi a választ,a tied legalább érthető volt.

14.649 KB egy winRAR archívum.Ez mennyi MB?Bocs,de naon kezdő vagyok - de legalább felvállalom.....

Válaszodat előre is köszi.

2008. dec. 6. 11:15
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja:konkrétan a Twin Peaks epizódját töltöm le az FSXL-ről,ha esetleg erről tudsz vmit,szeretném,ha ezt is megírnád.
2008. dec. 6. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!