Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van az hogyha megy az...

Miért van az hogyha megy az Utorrent program akkor az internet teljesen lelassul?

Figyelt kérdés

Pedig nem is töltök le semmit csak be van kapcsolva.

Ha kikapcsolom utána pedig tudok böngészni normálisan.

DE ha be van kapcsolva akkor 1 perc mire 1 oldalt betölt.


2010. aug. 22. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
mert tölt felfele?
2010. aug. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

a felfelé töltés (megosztás ) lassítja a böngészést??

de azis csak alig megy 10-20 kb/sec (van hogy egyáltalán nem mégis lassú)

2010. aug. 22. 20:24
 3/9 anonim válasza:
Van egy cfosspeed (jól írtam két s) ami elosztja a sebességet a torrent meg a böngésző között (meg minden internetet használó progi közt.
2010. aug. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
47%

A feltöltés egyátalán nem terheli le a böngészést, lévén van egy "Feltöltési", és egy "Letöltési" sebesség. Namármost, ha böngészel, az ugye a letöltési sebességedtől függ, hogy milyen gyorsan ad be egy oldalt. Viszont ha az Utorrentet FELtöltesz, akkor az a feltöltési sebességet terheli le. Szóval a kettő teljesen más dolog.

Amúgy meg egyszerűen lekorlátozod a sebességét az Utorrentnek, vagy pedig nem nyitod meg:D

2010. aug. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

de ha nem kapcsolom be az utorrentet akkor nem javul az arányom!

Ha pedig lekorlátozom, a böngészőm alig megy (pont ez volt a kérdés)!

ez a cfossped ez már rajta van a gépen vagy telepíteni kell?

2010. aug. 23. 16:04
 6/9 anonim ***** válasza:
A CfosSpeed nincs rajta a gépen telepíteni kell. Fizetős program (~1500-2500 Ft), de nagyon sokat segít. Használtam régen de mostmár nem. 5 Mbit/s a netem sebessége, és ha nem 18 torrent megy egyszerre, hanem 2-3 akkor nem is terheli le az internetet és tudok böngészni is. Ha nagyon fontos a letöltés, beütemezem éjszakára és bekapcsolva hagyom a gépet. Így egyátalán nem zavar ha belassul a net. Ha meg nappal töltök és belassul lekorlátozom a feltöltési sebességet, mivel az ADSL technológiából adódóan ha terhelve van a feltöltési sebesség egyre kisebb lesz a használható letöltési sebesség. Tehát a feltöltés csökkenti a letöltés sebességét.
2010. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 elitestars válasza:

Dehogynem... a feltöltés is terheli a neted sebességét...

Utorrenten kattints jobb gombbal a feltöltésre ---> Sávszélesség kiosztás ---> Alacsony

2010. aug. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget,de kiderült most,hogy mi a baj!

Letöröltem a nod 32-t a gépröl és így már semmi baja!

Úgylátszik a 2 program nem bírja egymást :-((

2011. jan. 12. 20:23
 9/9 anonim válasza:
A NOD32 nálam is nagyon hisztis volt úgyhogy kidobtam a p!csába...
2011. jan. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!