Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért van tele a google...

Miért van tele a google találati lista hülyeségekkel mostanában?

Figyelt kérdés

Keresek akármit, és mindig tele van hülyeségekkel a találati lista, úgy kell keresni a valós tartalmat. Mindenféle oldalak, rossz magyarosítású kulcsszavakkal. Mind a szöveges találati lista, mind a képeknél.


Másik gépen is ezt csinálja, nem csak ezen amiről írok, ezért nem hinném hogy vírus. Vagy mégis?


2021. ápr. 30. 06:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Esetleg konkrétum?

Mit keresel, amit nem találsz meg?

Mert nekem igen gyorsan sikerül célt érni.

2021. ápr. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálam semmi probléma nincsen. Nálad lehet valami gond.
2021. ápr. 30. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam nincs ilyen. Írd le pl. mire keresel rá.
2021. ápr. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%

"Miért van tele a google találati lista hülyeségekkel mostanában?"


Nem kell hülyeségekre rákeresni... :-)


Mellesleg a srác lehet, hogy benyalt egy olyan "vírust", ami azzal szórakozik, hogy a Windows regisztrációs adatbázisában is átállítja a böngészők kezdőlapját, a keresőmotort is módosítja, stb.


Én biztosan nem taknyolnék se víruskeresőkkel, egyszerűen csak újratelepíteném az egész rendszert.

2021. ápr. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is találkoztam már olyannal, hogy ha keresek egy konkrét programot vagy drivert akkor az első 5-6 találat kamu, vírusos vagy szinte semmi köze nincs hozzá.
2021. ápr. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
delutan teszek fel kepernyokepet
2021. ápr. 30. 12:06
 7/11 A kérdező kommentje:

Na ez pl. telefonon


[link]

[link]

[link]


Gépen ugyanez, ha be vagyok lépve fiókba ha nem.


Más keresésre is ezt dobja. Több-kevesebb hülye vírusos találat.

2021. ápr. 30. 12:12
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is ilyen, és nem csak 1 gépen vagy egy google fiókkal, hanem windows-on, ios-en telefonon, macos-en laptopon is ezt csinálja, privát módban is, nem hiszem, hogy vírus lenne.

Nem a legjobb példa, de most hirtelen ez jutott eszembe, "fürjtojás recept", itt szerencsére csak a második oldal utolsó találatól kezdődően jön elő, de sok alapvetően külföldi oldal, magyar nyelvű rosszul fordított szöveggel. Korábbi más kereséseknél már ilyen 4-5. találatnál is feljöttek.

2021. ápr. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, céges gépen is pedig azon aztán nincs vírus. Másik telefonon is, tableten is. Ezért kérdem, mi a fene leli, van hogy ritka kulcsszóra sorba szinte csak a hülyeségeket dobja fel, és nagyon idegesítő...
2021. ápr. 30. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Pár éve ilyen a google nekem is. Nagyon idegesítő. Én már mindent angolul keresek. Szerintem ezek kamu scam oldalak amik tört magyarral íródtak, nem bíznék meg egyikben sem..
2021. jún. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!