Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol tudom PONTOSAN beállítani,...

Hol tudom PONTOSAN beállítani, hogy csak ismerősök tudjanak reagálni (lájkolni) a posztjaimra facebook-on?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 16:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Eleve csak az ismerősök tudnak, de van láthatóság opció, azaz, hogy kik láthatják a posztjaidat és állítsd ismerősökre.


Ismeretlenek csak a nyilvános posztokat látják.

2021. máj. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Vannak olyan "nem ismerős" felhasználók, akiknek láthatod a facebook posztjait (képeit), de nem tudod lájkolni a posztjukat, tehát nem tudsz reakciót dobni rájuk. Azt hogy állították be?
2021. júl. 7. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Beállításokban lehet szűrni, hogy ki szólhat hozzá a bejegyzéseimhez.


Csak az adatvédelmi beállításokat kell végig zongorázni, ott minden lehetőség tálcán van kínálva.

2021. júl. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ismerem ezt a beállítást, csak az a baj, hogy az alábbi beállítást én hiába állítottam "Friends"-re, akkor is csak a commenteket tiltja le az idegenek számára, szóval idegenek ugyanúgy tudják lájkolni és megosztani a publikus bejegyzéseimet, tehát olyan, mintha a facebook lekulálná a beállításomat. Lásd:


Settings >>> Public Posts >>> Public Profile Info:


Who can like or comment on your public profile pictures and other profile info? >>> Friends

2021. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!