Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hol lehet ingyen vps-t bérelni?

Hol lehet ingyen vps-t bérelni?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1500 ft egy vps és azt csinálsz vele amit akarsz.

Sztem nem letezik, de ha megis, akkor sem teljeskörű hozzáférésed lesz

2021. máj. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
65%

[link]


Itt pedig 450Ft/hó. Igaz, kis teljesítményű, de céltól függően ez is megfelelhet.

A supportjuk is jó, gyorsan válaszolnak.

2021. máj. 2. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Ingyen VPS-ről nem tudok, sajnos a virtuális szerverek túl nagy erőforrás igényűek ahhoz, hogy ingyen osztogassák.


Pontosabban ingyenes próbaverziós VPS tudok ajánlani: [link]

Ezen az oldalon 3000 Ft értékű kredit kupont adnak, ezért három hónapig használhatod (tesztelheted) ingyen a small csomagot, ennek egyébként 900 Ft+ÁFA (bruttó 1143 Ft) az ára.


Olcsó VPS-t szintén tudok ajánlani, bár ez nem Magyar: [link]

Ez havonta 1 dollár (kb. 310 Ft), sajnos csak éves fizetéssel lehet megvenni, de még így sem drága. Én használom ezt a szolgáltatást, és ezért a pénzért szerintem nagyon jó. A New Yersey szerverüket ajánlom, ennek a sebessége 150-200 Mbit/s Magyarországról. Havonta kb. egy kiló kenyér ára sincs, és teljesen elégedett vagyok vele...

2021. máj. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!