Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet látogató számlálót...

Hogy lehet látogató számlálót tenni a blogodba?

Figyelt kérdés
Találtam néhányat, be is másolom a html kódot, át is írom a nevet a saját blogom nevére, de állandóan azt írja ki, hogy sérült... valamit biztos rosszul csinálok.
2010. aug. 23. 09:10
 1/4 anonim ***** válasza:
nem minden oldal engedi, hogy belepiszkáljanak a html kódba, próbáld meg beilleszteni úgy, hogy nem írod át.
2010. aug. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
blogspotod van? mert oda simán modul formájában ki lehet tenni pl. a mystat-ot. De ott amúgyis van statisztika.
2010. aug. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, megpróbáltam a beszúrásos módszerrel a html kódba, de nem jelent meg sehol. Végül tényleg találtam egyet, ami talán működik a blogspoton belül. Amit a múltokr találtam arra azt írta, hogy sérült vagy hibás vagy valami ilyesmi.

Köszi mégegyszer!

2010. aug. 23. 16:56
 4/4 A kérdező kommentje:
Megtaláltam a megoldást! A teszreszabás modul beszúrása résznél van egy olyan választható modul, hogy html/Javascript. Oda beszúrtam a netről keresett és regisztrálás után kapott html kódot, adtam neki címet és működik :)
2010. aug. 23. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!