Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A korlátozott internet-hozzáfé...

A korlátozott internet-hozzáférés miben jelent korlátozást?

Figyelt kérdés
Amennyiben én korlátozott internetre fizetek elő, csak a fontosabb oldalakat érhetem el? Mik azok? Előre is köszönöm!
2010. aug. 23. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
korlátozott internet,azaz nem korlátlan,szerintem annyit jelent hogy van egy bizonyos adatforgalom amit elfogyaszthatsz,mint a mobil internetnél,nem az oldalak vannak korlátozva,hanem a mennyiségük...szerintem...
2010. aug. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A korlátos internetnél meg van adva, hogy mekkora adatforgalmat generálhatsz.

Egy 3Gb-os korlátos internetnél egy hónap alatt 3 gigabájt adatot forgalmazhatsz.

Minden amit az interneten csinálsz az adatforgalom. Ha betöltesz egy oldalt az is. Ha letöltesz egy filmet az is. Ha csetelsz a barátaiddal az is.


Ez az adatforgalom van maximalizálva.


Ha eléred a maximumot, akkor vagy rádrónak egy úgynevezett túlforgalmazási díjat, ami elég horribilis összeg, vagy pl mobilnetnél van olyan, hogy ha elérted a korlátot, akkor lelassítják az interneted nagyon.


Oldalak megtekintése nincsen korlátozva.

2010. aug. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ceri ***** válasza:
Nem tudom van-e még ilyen, de régebben mobil neten nem lehetett torrentezni. Pl ez is egyfajta korlátozás. El kell olvasni a konkrét szerződést, vagy ismertetőt.
2010. aug. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a múlthéten vettem mobilnetet, kérdeztem, azt mondták szabad vele torrentezni, csak hamar megeszi a 3Gb-ot.
2010. aug. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És az átlagos oldalak, pl. startlap méretűek milyen méretűek?
2010. aug. 26. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
1-1 ilyan oldal kb 200 kilobájt. (~0,2 megabájt)
2010. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tehát akkor havi 5-10 ezer kattintás a lehetséges, hogy ne legyen plusz money a kasszájukba?
2010. aug. 27. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!