Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok csatlakozni...

Miért nem tudok csatlakozni WiFi-re a laptop?

Figyelt kérdés
Az otthoni laptopom időről időre elveszti a WiFi kapcsolatot a modemmel. Mikor újra csatlakozni próbálok az alábbi hiba üzenetet adja:a Qualcomm Atheros AR9285 wireless network adapter adapter illesztőprogrammal vagy hardverrel kapcsolatos hibákat észlel és hogy a hálózati kábel nincs bedugva vagy meghibásodott. A telefonon mindeközben van net. Kicseréltem a kábelt a modemnel de a hiba továbbra is fennáll. Mostmár egyáltalán nem tudok csatlakozni, habár eleinte az újra csatlakozással sikerült megoldani. Mi lehet a hiba? Szolgáltató vagy gép?

2021. máj. 3. 21:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Gép. Hogy hardware vagy software azt nem tudni. Esetleg egy driverfrissítést megpróbálhatnál. Gondolom van külön driverje a wifinek, amit a gyártó oldaláról tudsz leszedni (ha netán most a gyári CD-ről van rárakva valami)
2021. máj. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Fsms ***** válasza:
1# igaza lehet 99% biztonsággal. Esetleg ellen próbaként próbálj meg egy más wi-fi hálózatra csatlakozni, ha ott is hibát dob, akkor 100% az egyes hozzászólás.
2021. máj. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Közben a szolgáltató áll is érdeklődtem és 100% hogy gép probléma. Most frissítettem az illesztő programokat DriverHub ot használtam, és meglátjuk. Jelenleg van net 🤞
2021. máj. 4. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!