Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Pedofilok, szexuális ragadozók...

Pedofilok, szexuális ragadozók milyen oldalakon szoktak garázdálkodni?

Figyelt kérdés
Megleckéztetnék egy-kettőtt
2021. máj. 4. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom instagram meg Facebook, meg ahol még fiatalok időznek, bár azt ugye vágod, hogy ha valamelyiknek nekimész, akkor azért téged is elpvesznek. Erre van a feljelentés, de akkor meg illik a jogi részét is végigvinni.
2021. máj. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenhol. Szerintem itt is van.

Anotalkon is futottam már bele érdekes alakokba. De vannak akik potenciálisan keresik is őket (pl ha minden igaz te is)


Itt is ha feltennél egy "botrányos kérdést, akkor biztos kapnál pár privit. De ugye nem lehetsz 16 alatti, így ha leírnád, hogy 12 éves vagy, hiába írogatnának rád, téged is tiltanának.

Anotalk vagy valami fórumon keresgélhetsz esetleg.


Persze gondolom nem bántalmazni akarod őket, mert abban nem segíthetnénk. A leckéztetés alatt arra tudok gondolni, hogy beolvasol nekik.

2021. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vagy rendőri intézkedésre
2021. máj. 4. 22:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Remélhetőleg te tisztában vagy a szó jelentésével. Ennek értelmében olyan oldalakon keresgélj, ahol a regisztráció nincs tizenpár éves életkorhoz kötve.
2021. máj. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

mindenhol ahol kiskorúak előfordulhatnak. insta, tiktok, tinder


#4 azt nagyon könnyű kijátszani, egyszerűen csak hazudni kell. tudom, mert én is kijátszottam kistini koromban

2021. máj. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Igazából bármelyik közösségi platformon. Sok szülő bele sem gondol abba, hogy mikor a kisgyerekéről, babájáról tesz ki meztelen vagy alul öltözött fotókat, akkor azt mennyi beteg ember látja...
2021. máj. 31. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
kérdező Mike Fox videóit ajánlom Youtubeon. ő ezzel foglalkozik
2021. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!