Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok rácsatlakozni...

Hogyan tudok rácsatlakozni notebookon (windows 7) arra az internetre, amit a telefonomból osztottam meg meg bluetoothon ?

Figyelt kérdés
Tehát az a helyzet, hogy egy panzióban élek jelenleg és a wifi csatlakozásához szükség volt megadnom a telefonomban levő wifi mac-cimet a recepciosnak és csak ugy tudtak hozzáférést adni a wifihez . Ugyan ezt a notebookomon mar nem csinaltam meg mert mire szerettem volna megadni a mac cimet mar nem volt kinek megadni mert elmentek es hetvege van senki sincs itt. Ezt azert irtam le, hogy értsétek miért is van erre szükségem .Tehát az internet megosztás működik csak USB kábellel de viszont amikor bluetoothon osztom meg akkor a notebookon nem tudom megtalálni a hálozatot es nem tudok csatlakozni . Köszi előre is a választ :)

2021. máj. 8. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Párosítani kell a két készüléket. Ehhez a telefont tedd felderíthető módba, majd a laptopon a bluetooth ikonon jobb klikk, eszközök listája (vagy eszközök keresése), majd a telefont kiválasztod és kapcsolódás. A telefon és a gép is kiír egy pin kódot, ha ugyan az, mindkét eszközön okézd le (ez biztosítja, hogy valóban te akarsz kapcsolódni és nem egy idegen). Ha a telefonon be van kapcsolva a Bluetooth internet megosztás, akkor itt a gép feltelepít egy virtuális hálózati kártyát és azon keresztül lesz net.
2021. máj. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem jól csinálod.

Bluetoothon csak a mobilneted osztod meg. Nem ezt akarod.


Neked a 'wifi híd' szolgáltatás kell a telefonodban. Azt kapcsold be és arra csatlakozz laptoppal. Aztán hétfőn vetesd fel a laptopod mac címét is a recepción.

2021. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!