Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom letörölni Pintere...

Hogyan tudom letörölni Pinteresten a saját Pinjeimet? Egyáltalán lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Már próbáltam letörölni őket egyesével arra a három pontra rákattintva, utána 'Pin szerkesztése', 'Törlés', de utána azt írja ki a telefonom, hogy "Nincs engedélyed ennek az erőforrásnak az eléréséhez". Magyarán szólva nem engedi, hogy letöröljem. Mit csináljak, hogy ezeket a pineket eltávolítsam? Egyébként próbálkoztam már gépen is, de akkor nem csinál semmit sem, csak újratölti az oldalt.

2021. máj. 10. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
És ha csak simán privátra állítod?
2021. júl. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lehet priváttá tenni, mivel nincsen ilyen opció.
2021. júl. 28. 08:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, nekem sikerült 🙂
2021. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*Ez segít? ☺️


[link]

2021. júl. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Teljesen félreértitek. Azokat a pineket szeretném letörölni, amiket egyszer még saját kezüleg töltöttem fel Pinterestre. Hol is kezdjem...

Három éve létrehoztam egy mindenki számára látható táblát, amire néha én is raktam fel saját, vagy megosztott képeket más oldalakról (DeviantArt, Twitter), viszont azóta ezt a táblát már letöröltem, de még mindig ott vannak ezek a pinek egy "Összes pin" nevezetű táblán. (Amit nem én hoztam létre.)

[link]

Ezeket szeretném letörölni, viszont mindig azt a hibaüzenetet kapom, hogy nincsen engedélyem az erőforrás eléréséhez. Lehet, hogy az lehet a gond, hogy a tábla le lett törölve, amiben eddig a pinek voltak? Mert ezeket a pineket már próbáltam átrakni egy másik táblára, de ugyan azt a hibaüzenetet írja hozza ki, mint a többi lehetőségnél.

Hogyha van valakinek valamilyen ötlete, hogy mi lehet ez, akkor azt szívesen meghallgatnám.

2021. júl. 28. 11:28
 6/7 A kérdező kommentje:
Még mindig nem sikerült megoldanom a problémát.
2021. szept. 17. 17:47
 7/7 A kérdező kommentje:
Ennyi idő után végre, de sikerült letörölnöm a saját Pinjeimet! Köszönöm a segítségeteket!
2022. jan. 19. 17:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!