Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi ez az anotalk?

Mi ez az anotalk?

Figyelt kérdés

Mi az hogy teljesen anonim?

Ha zaklatnak ott engem akkor még a rendőrség sem tudja lenyomozni, hogy ki volt?

Nem veszélyes ez az oldal?

A látogatása illegális?



2021. máj. 12. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy anonim, mint a gyakorikerdesek.hu, és pont annyira illegális is: nem látod, hogy kivel beszélsz, mert nincs név mellette. Attól még az oldal eltárolja az IP címeket, és valószínűleg a beszélgetéseket is, és hatósági megkeresésre ki is adja őket. Ez az "anomimitás" csak egy marketing szöveg.
2021. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Rendőrség tudja IP cím alapján. Nem a legjobb oldal a beszélgetésekre az biztos, mivel nem tudjuk ki van a monitor mögött mivel anonim írhat bármit. Én egyszer azt hittem normális chatpartnerrel beszélgetek, de aztán a végén kiderült egy perverz 40 éves és küldött a beszélgetés végén egy képett nem szeretném említeni miről. De őszinte legyek akkor este is volt egy kicsit beparáztam attól független hogy anonim. Szóval néha akadnak normális beszélgető társak, de az nagyon ritka. Ilyen oldalakra nem is érdemes felmenni. Ok nélkül oltogatnak. Pláne ha az ember mondjuk olyan lelki álapotban van akkor meg főleg mert csak rosszabb lesz. Tudom most kevés az aránya a valós ismerkedésre. De inkább ezt az oldalt engedd el. Nem a legjobb.
2021. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az anonim oldalakon csak addig vagy anonim míg nem követsz el büntenyt.
2021. máj. 14. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
#2 milyen képet küldött?
2021. máj. 14. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ismeretlenül beszélgethetel akárkivel és ő sem tudja hogy ki vagy.Abban énis egyetértek hogy rossz oldal mivel mondjuk úgy perverzek, trollok nagyrésze lakja le az egészet. Amire eredetileg készült az oldal az barátkozás természetesen erre nem alkalmas. Ugyanez a Chat.hu anno még jó volt de ott is már az ilyen 40-50 éves unatkozó munkanélküliek. Akik azt hiszik attól lesznek valakik ha anonim negatív kritikát vetítenek a fiatalabb korosztály felé. Arról nem beszélve hogy 20 évesekre írsogálnak ráadásul valami löket is lehet nálunk mivel egy 20 évestől megkérdezi miért nem akar vele ismerkedni? Egy 40 évessel? Magánál van az olyan? Talán még az omegle chat része, amire azt tudom mondani hogy elmegy de ott is van elég troll, meg drogos aki sajnáltatja az életét. Hagyd a fenébe az ilyeneket. Nézz inkább valami jó filmet vagy olvass, hidd el többet ér mint ilyen oldalakra vesztegetni az időt. Ezek talán valamikor még jók voltak mikor még közösségi hálók nem voltak. Akkor még sok barátság is kialakúlt onnan. De mostmár nem érnek semmit.
2021. máj. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!