Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTube megtalálta a megoldást...

YouTube megtalálta a megoldást arra, hogy reklámblokkolós böngészőben is reklámot adjon be a videó elé telefonon?

Figyelt kérdés

Jó ideje már csak Safari böngészőből, reklámblokkolóval használom a youtube-ot a rengeteg reklám miatt. De ma már így is megjelent pár reklám.

Más is tapasztalt hasonlót?



2021. máj. 12. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mozillat hasznalok telefonon, lazan megfog minden youtubeos reklamot
2021. máj. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Remélem nálam is csak valami hiba van. Eddig egy reklámmal sem találkoztam, ma viszont 2-t is beadott.

Lehet a reklámblokkoló cég rontott el valamit. Egyébként 1Blokcker-t használok, tényelg remélem, hogy egyszeri eset volt.

2021. máj. 12. 19:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Mozillával nálam sincs reklám sosem, AdblockPlus amit használok.
2021. máj. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Brave böngészőt próbáld ki.Nálam teljesen reklám mentesen mennek a YT videók.
2021. máj. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondasz valamit!

Én Operát használok, eddig 0 reklám volt a beépített adblockerrel, most pár napja egymás után dobálja a reklámokat a videók előtt.

2021. máj. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Nem jó jel. Szinte már szándékosan akarják használhatatlanná tenni. Persze tudom, hogy prémiumot erőltetik, de tőlem a Google egy centet se fog látni.

Igazán ráférne már rájuk egy nagyon erős konkurencia.

2021. máj. 13. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy megkerülték a blokkolót egy trükkel, vagy lehet hogy az van, hogy a Google/Youtube-től megkereste valaki a reklámblokkoló fejlesztőjét és pénzt ajánlott nekik, ha a blokkoló nem blokkolja a Youtube reklámjait.

Az Adblock már eljátszotta ezt, nekik fizetnek az oldalak, hogy az ő reklámjaikat ne blokkolják.

Az U-Block még tartja magát, hatékonyan működik, de nem tudom, hogy van-e safaris változata.

2021. szept. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!