Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez törlést vagy letiltást jelent?

Ez törlést vagy letiltást jelent?

Figyelt kérdés

Messengeren nem tudok írni az illetőnek, és facebookon rákeresve sem látom. Én eddig úgy tudtam, hogy blokkolás esetén tudok üzenetet küldeni, csak soha nem kapja meg a másik. Pont azért, hogy ne lássam, ha letiltott. De én üzenetet sem tudok küldeni.

(Most nem akarok kamuprofilokat gyártani, hogy megnézzem fent van-e még)


2021. máj. 16. 23:12
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon egyszerű a válasz, nemtudom mit jelent, de jelentkezz ki a fiókodból, és keress rá úgy.
2021. máj. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De úgy nem fog látszódni, csak ha publikus a fiók. Magánszemélyeknél általában nem az :/
2021. máj. 16. 23:19
 3/5 A kérdező kommentje:
Mégsem. Ez tiltást jelent. Ez van
2021. máj. 16. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:
82%
Letiltas,mivel nem látod a profilját
2021. máj. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy kozos ismerosotoket kerd meg, hogy nezze meg, hogy fent van-e, latja-e. Ha o latja, es te nem, akkor letiltott.

Mondjuk az is megtortenhet, hogy a kozos ismerost is letiltotta, es akkor o sem fogja latni.

2021. máj. 17. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!