Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Európából be lehet bármi...

Európából be lehet bármi módon regisztrálni a bestbuy.com oldalra?

Figyelt kérdés
Az amúgy most ingyenes Apple Music ajándékkártyát "venném meg"!

2021. máj. 19. 10:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2021. máj. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg nem, akkor használj VPN-t.
2021. máj. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Addig eljutottam, hogy a regisztrációnál nem akar semmilyen fajta jelszót elfogadni.

A többi adattal elvileg nincs problémája.

Erre van megoldás?

2021. máj. 19. 12:50
 4/12 A kérdező kommentje:

Sikerült amúgy valakinek a regisztráció?

Ha igen hogyan?

Én Androidról használom az Apple Music-ot. Tehát kétlépcsős azonosítás nem játszik, ha az Apple autentikáció lenne az ötlet.

2021. máj. 26. 04:51
 5/12 A kérdező kommentje:

Most már ott tartok, hogy a elfogadta a "vásárlást" de a 0 forintért "megvásárolt" Apple music ajándékkártya egy pár perc után cancelled lesz.

???

2021. máj. 26. 18:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Miért használsz androidon Apple Musicot? 🤨 Nekem ez gyanús, és nem tűnik egy működőképes dolognak. Áruld már el nekem, honnan tudsz ilyen ingyenes ajándékkártyáról, mert 4 éve van iphoneom, de soha semmi ingyenes dolgot nem láttam a telefonomon az Apple Musiccal kapcsolatban.
2021. jún. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem gyanús, azért mert én androidos vagyok, és teljesen működőképes az androidos appjuk!

Onnan, hogy rákerestem, és a bestbuy.com-on az Usás webshopon keress rá az Apple Musicra!

2021. jún. 5. 00:12
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha az a része lenne gyanús akkor elárulom, hogy van hivatalos Apple Music app Androidra is!
2021. jún. 5. 00:13
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem az app gyanús, hanem ez az ajándékkártya. Mi a lényege?
2021. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

6 hónap ingyen Apple Music, ennyit adnak.

De ha először elfogadja majd megszakad maga a folyamat a rendelés feldolgozása közben és Cancelled lesz akkor ezzel nem lehet mit csinálni nem?


[link]


[link]

2021. jún. 5. 12:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!