Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most már úgy van, ha valakit...

Most már úgy van, ha valakit ismerősnek jelölök facebookon és ha ő elutasítja, akkor autómatikusan eltünik az ismerősnek jelölő ikon? Tehát ha én is elutasítom egy idegen embertől érkezett jelölést ő se tud már újból bejelölni?

Figyelt kérdés
Azt tapasztaltam, amikor néha jelölök olyan embereket, többségben lányokat, akik szimpatikusak nekem, de ha elutasítják a jelölésem, csak az üzenet lehetőség marad kint. Az ismerősnek jelölő ikon eltünik.
2021. máj. 19. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen eltűnik, ez azért volt fontos, hogy ne zaklassanak feleslegesen
2021. máj. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. 🙂


Tehát akkor az ilyen blokkolásokat, hogy jelölés blokkolás, üzenetek figyelmenkívül hagyása, vagy tiltása és engedélykérések.


Ezeket azért találta fel a facebook, hogy így tudja az ember a magánéletét védeni, anélkül, hogy be kelljen vetni a zaklató személyre a tényleges tiltást, amivel soha többet nem láthatja az adatlapodat.

2021. máj. 20. 00:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne jelölgess ismeretlen lányokat Facebookon. Oltári bizarr. Főleg hogy valószínűleg way out of your league mindegyik. Tölts le társkeresőt, és ismerkedj ott. De ha annyira Facebookon akarod megismerni, akkor miért nem írsz rá jelölés helyett? vagy azt gondolod, hogyha bejelölöd, és ismerősök lesztek, akkor ledobja majd a bugyit és ő ír rád?
2021. júl. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!