Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van internet, de bizonyos...

Van internet, de bizonyos oldalak nem töltenek be, illetve letölteni sem tudok semmit. Nálam van a probléma vagy a szolgáltatónál?

Figyelt kérdés

A programok nagy része tökéletesen működik, de amik bármilyen frissítést akarnak letölteni, vagy ellenőrizni hogy vannak e frissítések azok nem. Mindegyik azt a hibaüzenetet írja ki, hogy internet kapcsolat szükséges a frissítések letöltéséhez.


Steamen frissíteni játékokat úgyszint nem tudok, 0-val tölt le mindent.

Torrenttel viszont nincsenek gondjaim, ott letudok tölteni dolgokat.


A weboldalak nagy része meg se akar nyílni, de pl. a Youtube tökéletesen megy. Twitch is megnyílik, de a streamek már nem akarnak betölteni.


Telefonon ugyanez, ezt a kérdést is mobilnetről kell megírjam, hisz a gyakorikerdesek.hu nem akar megnyílni.


Speedtesttel próbálkoztam, de ott a ping mérés után semmi eredmény nincs, a letöltési sebesség tesztnél nem jelenik meg semmi.


Megpróbáltam újraindítani a routert, de az sajnos nem segített.


A hiba az én oldalamon van, vagy a szolgáltatómnál?


2021. máj. 20. 21:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Érdemes lenne ideírnod, hogy melyik szolgáltatónál vagy?
2021. máj. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gépet közvetlenül a modemhez, kábellel csatlakoztatni. Ha úgy se megy, akkor a szolgáltató hibája. Ha úgy megy, akkor a router. De esélyes, hogy a szolgáltató peering hálózatán van valami gigszer, ez magától el fog múlni.
2021. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Diginél vagyok, hozzá van kötve a modemhez a számítógép, szóval akkor remélem hogy holnapra megoldódik, köszi a válaszodat.
2021. máj. 20. 22:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Ma este belassult a Facebook, megint valami hiba lehet. Bocs, a Meta.
2021. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A Meta az egy cég, az hogy lassulhat be? :) Szóval maradjunk csak a Facebooknál, ha a közösségi oldlara gondolsz és nem az azt készítő cégre.
2021. nov. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!