Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért generál internetes...

Miért generál internetes adatforgalmat a képernyőkép mentő a Win10-ben?

Figyelt kérdés
A Windows beállításokban az adatforgalom menüpontra kattintva kilistázva kapom a legnagyobb adatforgalmat generáló programtól a legkisebbig a sorrendet, ahol a G.Chrome mögött a második legnagyobb adatforgalmat a win. Photoscreensaver.scr generálta, megelőzve a Firefox böngészőt vagy más, netet használó progikat. Nem is kevéssel - link a képhez: [link] - Lehet hogy van oka csak elképzelni nem tudom miért kell internet elérés egy sima képernyő mentő programnak, ráadásul ilyen mennyiségben. Valaki tudja miért van ez, és lehet-e, kell-e csökkenteni, vagy tiltani valahol? Előre is köszi.

#Windows 10 #Photoscreensaver #internet adatforgalom
2021. máj. 24. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs Dávid, eddig még nem találkoztam ilyennel.
2021. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
58%
Valami jó kis kémprogram lehet, ami a webkamerád streameli a hackereknek. Más magyarázat ekkora forgalomra nincs. Én leszedném sürgősen.
2021. máj. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
A Windows 10 már önmagában egy Malware. Tele van egy halom olyan szolgáltatással, amit néhány évvel korábban kizárólag különböző vírusokkal azonosítottunk (adware, spyware, keylogger, stb.). Ellenőrizni kell, milyen szerverek felé bonyolít az alkalmazás forgalmat, de a legvalószínűbb, hogy simán a Microsoftnak küldi el elemzésre.
2021. máj. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
65%
Mert ez a fos ész nélkül szinkronizál mindent mindenhova, ha kell, ha nem. Onedrive szinkronizálást kapcsold ki, ha be van állítva, és ne MS fiókkal használd a Windowst, hanem helyivel.
2021. máj. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mindenki nyugodjon meg, no para! Néha használom a képernyőkép mentés funkciót, de ez esetben egészen másról van szó! Benéztem, ezért elnézést kérek. Ez amit írtam, a háttérképet cserélő progi (lehet) ami a hálózati meghajtómon tárolt fényképeket tölti be random, és ez annak az adatforgalma, amit a gép ugyan az ethernet csatlakozáson keresztül kap tényleg, csak ugye nem a netről, de azért masszív számokat generálva. A tipp a családból jött, de kösz mindenkinek aki foglalkozott vele.

Béke!

2021. máj. 24. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!