Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lesz a kövi generációval...

Mi lesz a kövi generációval nCore nélkül?

Figyelt kérdés

wareznak anyi


No warez

No torrent

No CD DVD prendive

Minden legal és online stream

Probáltam ismiket át terelni nCore

De őket nem érdekli a p2p világa.

Miden Jog tisztán



2021. jún. 1. 21:18
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a tartalomhoz annak, hogy milyenek a felhasználók, mivel a fórum/komment csak egy mellékes szolgáltatás. Ez egy olyan érv, hogy semmi mást nem tudsz felhozni a streaming mellett, de valamit megpróbálsz kicsikarni magadból, de ennyire futja.

Mintha azért lenne szar a mozifilm, mert a közönség nem tudott viselkedni azon a vetítésen ahol te voltál, tehát többet nem mész soha moziba.

2021. jún. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

16# HA van fizetésed és tudsz erre költeni akkor igen, a legális út kényelmes, gyors.


Viszont ugye kalózkodás elsősorban a fiatalok körében ment nagyon régen is, akik inkább sörre költötték a pénzt. Persze manapság már a trendi dolgokkal, ahogy te is írod, spotify, netflix, stb. már a fiatalokat is megfogták.


Én csak abban reménykedem, hogy a befizetett díjak -legalább egy része- tényleg a szolgáltatások minőségének javulására fordulnak így mindenki nyer(ne).

2021. jún. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem járok moziba, nem nézek tv-t, nem veszek semmit, és a letöltésem is konvergál a 0-hoz, mert a mai felhozatal már annyit sem ér, hogy letöltsem. Van egy youtube premium és twitch előfizetésem, azzal le vagyok tudva egész hónapra, és bár ezek lehetnének ingyenesek is, csak a reklám elkerülése végett nyomtam meg az előfizu gombot,nagyon sok száz filmet vettem ki tékából annó, valójában minden frissen megjelent film már félre volt téve nekem. De az igazán szomorú dolog, az a lokalizáció, rengeteg mindenről maradtunk le, mert a kiadó úgy gondolta, hogy idehaza tilos megnézni. A torrentnek köszönhetően végtelen sorozatdarálásba kezdtem utána.

Mióta családom van, erről is leszoktam idő hiányában. Mire ágyba kerülök, egy 5 perces műsor is elég, hogy ne lássam a végét.

2021. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
6%
23# csak mondom hogy tervben van hogy itthon is büntessék a torrentet, pénzbírsággal (ami több 10- több 100 ezres tétel is lehet, de lopás vádjával börtöntől is szó esett már korábban, nem álszent vagyok, ez az igazság. Én soha nem töltöttem le egyetlen filmet sem, de azt bevallom ha olyan filmet akarok nézni ami nincs fent streamingen, akkor megnézem online.
2021. jún. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
90%
Hülyeség, nem tudják büntetni, és nincs ilyen terv (mégis visszatérő mentrád ezeket beírogatni a kérdések alá). A trackeren titkosítva vannak a peerek, egy szerver lefoglalás esetén sem tudják visszafejteni a peereket. A titkosított kapcsolatból a szolgáltató sem látja, hogy te torrentezel, azt sem hogy mit.
2021. jún. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Hír létrehozva 8 hete:

HTTPS tracker - Hozzászólok a fórumban!


Kedves Felhasználóink!


Örömmel értesítünk titeket, hogy mostantól a mi trackerünkön is elérhetővé vált a HTTPS-en keresztüli kommunikáció. A HTTPS biztonságos, titkosított kapcsolatot biztosít a torrent kliens és az nCore trackere között, így védve a felhasználót az adatcsere harmadik fél általi lehallgatásától.


A funkciót a Beállítások menüben tudjátok beállítani, a "TLS tracker" lehetőséget bepipálva. Ezután az újonnan letöltött torrentfájlokba automatikusan https:// kezdetű elérési útvonallal fognak belekerülni az nCore tracker elérhetőségei.


Amennyiben problémát tapasztalsz, kapcsold ki a funkciót vagy kérdezz a hírhez tartozó fórumtopicban!


- nCore Staff

2021. jún. 20. 17:27
 27/30 anonim ***** válasza:
3%

13# Az utóbbi években a STREAM szolgáltatások miatt már nem növekedik a torrentezés és némi visszaesés is történt, Amint az Amazon Prime video is betör { ami már sok magyar tartalom van szinkron és felirat mellet, illetve már magyarul is beállíthatod az oldalt, 1890 ft} akkor itt fordulni fog a kocka..



Egy kis érdekesség: [link]



, csak érdekességként osztottam meg. Amúgy már Csehországban is jópár esetet tudok, ahol elővették az otthoni felhasználót, Mo-n még lehet, nyugi van ilyen téren.

2021. jún. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudni.

Még én is a "DC-n,torrenten ingyé" világban szocializálódtam,de már hajlok a fillérekért megkapott jó minőségű steaming irányába (istenigazából már csak azt használok).

Torrent-el warezolás még sokáig lesz,csak lassan lét jogosultágának nem.

Tényleg a régi,sehol fel nem lelhető dolgok megosztásának lesz értelme.

Amint elkezdik itt is komolyan szankcionálni az illegális letöltést és visszaosztást azonnal vissza fog esni,mert annyi olcsó alternatíva van.

És most ne jöjjünk a nógrádi,borsodi szegényekkel mert ott PC-re sincs sokaknak pénz,amire amúgy letölthetné az "ingyenes" tartalmat...

2021. jún. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
0%

Ezt a kollektív rinyát, amit itt levágtok?!? :Y

Eddig mindegyik általam próbált streamingnél:

- Volt próbaidő ingyenesen

- Nem volt kötelező minimum előfizetési idő (jó nyilván egy hónap az alap, de abban senki sem hal éhen)

- Bármikor lemondható

- A tartalomról és a streaming minőségéről mindig találsz információkat a neten, cikkekben, fórumokban stb.

- Egy-egy streaming-szolgáltató átszámolva olyan párezer forintnak megfelelő összegbe kerül és nem tartanak senkinek sem pisztolyt a fejéhez, hogy az ÖSSZESRE fizessen elő

- Mindenhol van legalább egy húzónév/brand, ami általában a legtöbbeknek érdekes lehet (megnézted, lemondod az előfizut)


A Disney és a többi meg olyan, mint bármelyik random gigavállalat. K..va sok profitot akar és kell termelnie. Ez újdonság? 28 hozzászólás jelentős része a fentieken hisztizik, pedig nincs itt semmi dráma, tényleg. :K Ha valakinek annyira büdös az egész, akkor meg lesz.rja és nem nézi egyiket sem, nem fizet elő egyikre sem. :K

2021. júl. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nem hiszem h ez be fog következni. Egyrészt egyre több a stream szolgáltató és még jobban oszlik meg a tartalom amiért még többet kéne fizetni plusz ugye ott vannak a földrajzi korlátozások is. a p2p lehet visszaesik de ez annak is köszönhető hogy már régóta online is meg lehet mindent nézni ingyenes verzióba.
2022. máj. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!