Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne megoldani,...

Hogyan lehetne megoldani, hogy a YouTube ne hozzon fel magyar szennyeket?

Figyelt kérdés

Google fiókom van, amivel kizárólag angol nyelvű tartalmakat szoktam hallgatni/nézni


Ennek ellenére hetente-kéthetente becsúszik egy szenny magyar videó is az ajánlások közé (előadót nem tudok, nem is akarok mondani, de a tipikus izzadtságszagú, mondvacsinált magyar "rap" lehet, ami kicsit sem érdekel)


Mivel lehetne ezt kiiktatni?

Csakis azért hozza fel az oldal, mert magyar IP-címem van, és az ilyen tartalmak pénzelve vannak, hogy nyomják őket?



2021. jún. 2. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Így van. Nem tudod kivédeni.
2021. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
VPN-t használok, nem találkozok magyar zenével sose.
2021. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Beállítások -> Általános -> Hely

S itt választasz valamit, ami nem Magyarország.


Én Romániában élek és Magyarország van beállítva, hogy ne lássam a román szennyeket. :)

2021. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Három pötty, majd "nem érdekel". Előbb-utóbb elfogy.
2021. jún. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nézek magyar videót és hallgatók magyar zenét is de főleg rock és metál kategóriában és pl sosem dob fel magyar rap vagy pop vagy mulatós számokat
2021. jún. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#4: Pont ez az, hogy már lassan egy éve használom ezt a fiókomat (általában félévente váltom őket), és az első két hét után már "be van járatva" a kedvenc csatornáimmal, és mindig bejelölöm a "nem érdekel" típusú videókat és csatornákat


Ennek ellenére az egyéves fiókon is feljön a szenny (50-60 ajánlásban mindig akad egy, és az az egy is elég hogy kihozzon a sodromból)



VPN-t nehéz beállítani esetleg?

Hallottam róluk párszor, de sose próbáltam még őket

2021. jún. 2. 16:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, én Kínában használtam mikor kint voltam mert ott ugye nincs Google meg FB pár napig isten látja sötét lelkem k*rva jó volt aztán mikor rájöttem hogy e-mailt se tudok küldeni mert a Gmail is Google és a szakdolgozatomat be kéne adni úgy már kicsit sem volt buli XD szimplán elindítod és átállítja az ip cimedet külföldire és mindent elérsz amit ott kint is lehet (pl videójátékok vásárlására se rossz van h a ruszkiknál olcsóbb)
2021. jún. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

videó listában jobb oldalt van egy ... menü, abban Nem érdekel és Ne javasold ezt a csatornát menüpont. kiválasztod és többé nem ajánlja.


érdekes, hogy mások mennyit szenvednek a nem kívánt videókkal. nekem soha semmi olyat nem ajánl a YouTube, ami nem érdekel, pedig elég sok féle dolgot nézek magyar és külföldi csatornákról is, de a magyar mainstream még azután se szokott szembe jönni, hogy az itt talált kérdések, reklamációk nyomán időnként ránézek némelyikre.

ha mégis, akkor max jelzem, hogy nem érdekel a videó, vagy az egész csatorna és nem látom többet - még azokat a csatornákat sem, amikre egyébként fel vagyok iratkozva, csak mégse nézem őket...


kérdező, szerintem nálad pont az okozza a gondot, hogy rendszeresen cserélgeted a csatornákat, így mindig kezdheted előről betanítani a YouTube-ot, hogy mit ajánljon, mit ne. én vagy 10 ugyanazt a csatornát használom és nincsenek ilyen gondjaim, mint neked.


mondjuk most valúszínűleg megújulhatott a rendszer, mert egy ideje rengeteg olyan videót dob fe újra, amiket már megnéztem, ezért mostanában sokszor kell jeleznem, hogy már láttam, ne ajánlja újra. de ezen kívül tényleg nem szokott olyat ajánlani, ami nem érdekel. a legnépszerűbb magyar YouTuberek 90%-a még soha nem jött szembe velem ajánlásban.

2021. jún. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Töröld az előzményeket
2021. jún. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!