Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Wikipédiának van sötét oldala?

A Wikipédiának van sötét oldala?

Figyelt kérdés

Nagyon a szemembe világít :S


Sötét oldal, mint sötét kinézetmód , gondolok itt; tehát sötét kinézetre váltás.


De mondjuk lehet, hogy csinálnak, ha csináltak volna, talán már most nagyon szembetűnő lenne.


De ha van, akkor légyszi mondjátok meg; egyelőre csak betűméret-beállítást találtam.


Előre is köszönöm szépen, puszi mindenkinek !! ♥ ♥



2021. jún. 2. 22:09
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
2021. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az "IMA SDK-t nem tudja betölteni"


Kérlek, írd le magyarul


Amúgy ha van ott videó, csak azt nem tölti be, de légyszi azért inkább írja le valaki magyarul


De köszönöm azért az eddigi hozzászólást is


Viszont mégegy, hogy mostanában változtatták ilyenre a Wikipédiát, úgyhogy nem tudom, hogy aktuális -e még ez a cikk, mert 2020-as; és most nemrégiben volt valami változtatás.

2021. jún. 2. 22:18
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Fura amúgy :D most így nekem is angolul hozza, de google keresőben magyarul találtam meg és full magyar volt mikor a linket kiraktam. Ilyet még nem láttam :D
2021. jún. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Igen, az hogy valójában egy MMO játék tudálékos kockáknak
2021. jún. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es nem ez volt a kérdés hanem a szemkímélő megjelenésre értette a kérdező csak félreérthetően fogalmazott.
2021. jún. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2021. jún. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lenne egyszerűbb a monitorod fényerejét normálisan beállítani? Nem normális, ha a fehér képernyő bántja a szemed - akkor a többi színnél is ugyanez lesz a probléma. Otthonra 120-150 cd/m^2 fényerő fölé nem szabad menni, a mai LED monitorok meg simán tudnak 4-500 cd/m^2-t is ami valóban zavaró lehet.
2021. jún. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Használj inkább bövitményt minden oldalt olyanra szinezel be amilyenre akarod

pl:

[link]

2021. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2021. jún. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!