Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook fiókot akarok nyitni....

Facebook fiókot akarok nyitni. Regisztráltam, de jött egy üzenet, hogy megsértettem a közösségi alapelveket, (pedig semmilyen tevékenységet nem folytattam).Telefonszámot kértek és fényképet. Mit lehet csinálni, ha nem merek fényképet küldeni?

Figyelt kérdés
Az arcképnek tisztán felismerhetőnek kell lennie, aminek alapján megállapítják, hogy tényleg én vagyok-e, majd ígéret szerint ezt utána megsemmisítik, és a fiókomba sehová nem kerül be. (Ez nem az a kép, amit én adok meg a fiókomban.)Járt már így valaki? Hogyan állapítják meg egy kép alapján, hogy tényleg én vagyok-e? Tényleg lehet-e ez feltétele egy fiók nyitásnak?

#Facebook letiltás #Facebook fiók nyitás #fénykép kérés
2021. jún. 6. 01:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mit lehet tenni? Keresni kell egy másik platformot, ami kevésbé korrupt, és kevésbé pofátlankodik bele az ember magánszférájába.

Ja, persze, majd megsemmisítik a képedet... az a cég, amelyiknél bebizonyosodott, hogy lopja és szivárogtatja az adatokat (Cambridge Analytica khm...), és amelyik bevágta a hisztit, amiért a tervezet szerint az EU területén nem lophatja kénye-kedve szerint az adatokat.

Bónusz: egyértelmű troll fiókokat persze nem törölnek. Mert az nem sérti a debil alapelveiket.

2021. jún. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egész facebook egy undorító mocsok.
2021. jún. 6. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!