Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Messengeren miért nem kerül...

Messengeren miért nem kerül azonnal kézbesítésre az első üzenetem, csak ha utána írok még többet is?

Figyelt kérdés

Van egy furcsa jelenség, ami csak egy adott ismerősömmel van Messengeren.

Vele nagyon gyakran, napi szinten akár többször is előfordul, hogy ráírok csak egyetlen egy darab üzenetet, és hiába van online, nem lesz kézbesítve azonnal az üzenetem, üres marad a kis pipás karika belseje. Mintha le lennék nála némítva.


Ilyen esetben ha türelmes vagyok, akkor olyan fél óra, egy óra elteltével magától kézbesítődik az üzenet. De ha az első üzenet után még küldök 2-3 másik üzenetet sorban, akkor a második vagy harmadik elküldése után már azonnal egyszerre elküldött állapotba kerül az összes akkor írt üzenetem, tehát kitöltött lesz a karika belseje.

Szóval csak olyankor árválkodik sokáig elküldetlen állapotban, ha csak egyetlen egy darabot írok neki. Így gondolom nem lehet szó arról, hogy lenémított.


Más is találkozott már ilyennel? Ezt vajon mi okozhatja?



2021. jún. 7. 08:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Újabb visszatérő bug/hibajelenség.


Bizony, előfordul.

Van, hogy órák múlva megy csak át egy üzenet, van, hogy át se megy.


Az aktív állapotot illetve az üzenet kézbesítését és a "látta" állapotot is összevissza jelzi már a kezdetektől fogva.


Egy undo3hulladék az egész

2021. jún. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
*undorító hulladék
2021. jún. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!