Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hányszor töltsem már le az...

Hányszor töltsem már le az adobe flashplayert?!

Figyelt kérdés

akármit megnyitok (youtube, photobucjet, myspace), minden alkalmazáshoz ki van írva, h telepítsem/frissítsem az adobe flashplayer-t. Igen ám, csakhogy az elmúlt napokban már kismilliószor megtettem, és még mindig kéri tőlem a gép, különben nem tudom nézni/hallgattni ezeket az oldalakat,. Ezenkyívül most pl a photobucket-et kéne használnom képszerkesztésre egy weboldalnak, de nem tudom, mert frissíteni, meg installálni kell az adobe-ot, De még hányszor??!

bezártam mindent, futtattam stb... mozillát használok.


2010. aug. 25. 12:40
 1/5 A kérdező kommentje:
ja és ki van írva, hogy installation complete, vagyis telepítés befejezve
2010. aug. 25. 12:42
 2/5 A kérdező kommentje:

közben megoldódott! végre!! :) inkább azt mondjátok meg légyszi, hogyha most telepítik újra a gépem, és mondjuk a photoshopomat átrakatom a d meghajtóra, akkor azzal rajta tud maradni a gépemen? vagy iylen programokat nem lehet csak úgy ide-oida pakolászni meghajtóról-meghajtóra?

az a baj, hogy sürgősen fog kelleni a photoshop újratelepítés után, de nem tudok hozzá addig telepítő cd-t szerezni :S

2010. aug. 25. 12:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól tartok, nem fog megmaradni (pontosabban elindulni) újratelepítés után, ennek az oka, hogy a registry-be, a C:-re is írnak információkat, azonban egy próbát megér, némely programok úgy is működik.
2010. aug. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A portable programokat lehet ide-oda pakolászni, vagy amik egyszerűbbek. Van Photoshop-ból is portable...
2010. aug. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok, köszi
2010. aug. 25. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!