Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért szakadozik meg állandóan...

Miért szakadozik meg állandóan a netem?

Figyelt kérdés

2 Hónapja lett egy gépem,azelőtt laptopoztam 7 éven át,sose volt ehhez hasonló gondom,30 megás netem van,telekomnál vagyok és új netkábelt is vettem a régi helyett.

A probléma ott kezdődik,hogy amikor felmegyek dc re,mihelyst becsatlakozok vhova,kezdődik,hogy teljesen random elmegy a net pár másodpercre,és nagyon zavaró,mert nem tudok egy normális mondatot végig modnani.

Vagy pl játszok BF4 be ott is,csak ott ritkábban. Megakad minden,mindenki,jobb esetbe folytathatom,rosszabba kidob,és ujra kel csatlakoznom az originre,pedig közbe van netem.

Van hogy nem jelentkezik,de az csak pár perc. Mi ez? Ez azóta van amióta megvan az új gépem. Azon gondolkoztam hogy az alaplapomon a bemenet a szar,de nem hinném mert most vettem. Meg új CAT5e-s netkábel van benne,és szépen belerögzül meg világít,valaki tudna segíteni?


2021. jún. 10. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy most vetted, még lehet rossz. De első körben driver frissítést próbájl meg.
2021. jún. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi,hülye vagyok ezekhez,de gondolom a videókártya drivert mondod,vagy a hálózati kártyának is van külön frissítése vagy valami?
2021. jún. 10. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A hálózati kártyának is van, meg a hangnak is. Simán lehet, hogy a Windows feltesz valami mást, ami nem jó. Például nekem egy régi gépre az XP tett fel hangnak valami C betűs (nem Creative) hang drivert, miközben AC97 chip van az alaplapon. Volt hang, általában még jó is, de az egyik játék furán szólt. Megnéztem, feltettem a megfelelő drivert és nemhogy a hang jó lett, a gép összteljesítménye is javult.
2021. jún. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Fsms ***** válasza:
Menj el egy olyan helyre, ahol van net. Ott nézd meg, hogy tapasztalod-e ugyanezeket a jelenségeket a gépeden. Ha igen, akkor a géppel lesz valami, ha nem tapasztalod, akkor a neted lehet rossz.
2021. jún. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!